Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy dilemma, nem találok...

Nagy dilemma, nem találok megoldást, mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Szóval elég furának tűnhet ez a kérdés, nem is tudom ide tartozik-e.

Az első dolog hogy nincs érettségim de elvégeztem a középiskolát.

De most olyan 60% - ban azt érzem hogy olyan pályát szeretnék választani mint pl a katonaság (nő vagyok)...

Csak az a baj hogy fizikailag jelenleg elég a béka s*gge alatt vagyok...

fogyókúrát most kezdem , van rajtam elég sok felesleg és ennek le kellene menni hogy én megtudjak tanulni futni stb mert eddig semennyire nem ment a fizikai rész , és allergiám is van és ha ott kell mászkálni a fűben folyik a taknyom :(

De annyira össze vagyok zavarodva...olyan dolgot végeznék mint ez a katonaság , de más ilyesmit nem találtam amit még bevállalnék...a rendőr pálya nem tetszik , tűzoltónál inkább férfiak vannak , és érettségizett nőket vesznek fel őket pedig berakják máshova...

Az exem katona egyébként, elég csúnyán váltunk el és sajnos ez is zavar hogy pont oda kerülnék lehet ahol ő van, stb..

bár tartalékosoknál nem tudom hogy van, ő szerződéses volt..

Hogy találjak egy ilyen nekem tetsző hivatást mint a katonaság?

Belevágjak majd vagy felejtős?

Ti mit tennétek? Össze zavarodva agyalok hónapok óta az életemen :(


L/22



2018. aug. 20. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Először fogyj le,sportolj,szedd össze magad,és ha ez egyáltalán sikerül,akkor áll neki újra átgondolni,mit szeretnél.
2018. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És mégis, tartalékos katonaként mekkora jövedelemmel elégednél meg?
2018. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nőként nem is lehetnél tűzoltó
2018. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
És mi lenne, ha inkább vadakat terelő juhásznak mennél?
2018. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es mi lenne ha nem itt gunyolodnal? utolso..
2018. aug. 20. 14:17
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Heee.. Be van rögződve az emberekbe, hogy ovi-altalanos-gimi-egyetem, egymás után közvetlen.. De ez nem így megy. Azzal nincs baj, ha most találtad meg azt a "pályát", mi akarsz lenni. Vágj bele, edz, fogyj le.. Én szurkolok


Ooo.. És ha lesz időd, egy érettségit csinálj meg.

2018. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Érdeklődj egy toborzóirodában. Nekem pl. megmondták, hogy milyen posztokra nem pályázhatnék nőként, aztán, mikor megtudták, hogy kontaktlencsét hordok, és elég rossz a szemem, akkor mondták, hogy felejtős. Szerencsére nem egy álom tört meg, mert pályaválasztási napra jöttek ki és csak érdeklődni mentünk oda, de nem árt megkérdezni, hogy van-e esélyed, mielőtt ennek szenteled az életed.

A fizikumodon pedig egyébként se árt javítani, a saját egészséged, közérzeted érdekében, a hivatásodtól függetlenül :) Meg az érettségit is letehetnéd, ha már végigszenvedted azt a négy évet.

23/L

2018. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Sztm te pont azért "akarsz" katona lenni,mert a volt párod is ott van.
2018. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
More, ebbül baj lesz :\
2018. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!