Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beleírjam az önéletrajzomba...

Beleírjam az önéletrajzomba hogy van egy befejezetlen hiányos érettségim vagy ez szégyen?

Figyelt kérdés
A vizsgaimnak csak a fele van meg. Majd újra akarok vizsgázni belőlük. Szakmám az van és ha lenne érettségim mar rég lenne munkám. Olyan jo melokat szoktam látni amihez jo lenne ez a szakma de kéne az érettségi is hogy mar agyvérzést kapok. Ha beleírom hogy van hiányos érettségim ilyen törzslap akkor azt létezik hogy valaki figyelembe veszi?? Vagy ez szegyen?? Szaros érettségi tárgyak sose voltak az erősségeim.

2018. aug. 21. 13:30
1 2
 11/11 bana12543 válasza:
Az oneletrajzban nyugodtan lodits.En mikor munkat kerestem,mindig ugy allitottam ossze az oneletrajzomat,hogy pl raktaros munkakorbe,hogy voltam raktaros,ha sofort kerestek voltam sofor.ugyis azt nezik mennyire vagy szorgalmas,iskolaja barkinek lehet,papirja meg plane
2018. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!