Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez szégyen ránk nézve, vagy...

Ez szégyen ránk nézve, vagy nem olyan nagy ügy?

Figyelt kérdés

Történt még a múltkorában hogy a multi ahol dolgozunk, több automatával rendelkezik amolyan kóla gép féle, csak ez munkavégzéshez szükséges felszerelést ad, korlátozott mennyiséget egy napra egy hétre leosztva, csak indokolt esetben juthattunk hozzá naponta tiszta kesztyűhöz, amúgy 1hét/pár... Tulajdonképp emiatt vérszemet kaptunk egy haverommal, és a kidobó nyíláson át szedtünk ki magunknak ami kellett, csak folyamatosan vett a kamera amiről tudtuk hogy ott van hisz 3 éve vagyunk ott csak már azóta sok minden történt, és sok területen voltunk már.


Egyik reggel elvittek bennünket, akkoriban volt béremelés így azt hittük alá kell majd írni ezzel kapcsolatban, de az irodában vagy 4 cég biztonsági szakember ült, és maga az osztályvezetőnk akivel nem találkozunk hisz csak akkor jön le ha külföldieket kísérnek stb.


Elmondta hogy cigányok között nőtt fel szegénységben Ő is, tehát észreveszi a csibészséget azon aki olyan, és hatalom vagy pozíció ide vagy oda nem süketel arról hogy mit miért nem szabad, azért nem is dobott ki minket a munkahelyről mert csináljuk, feltaláljuk magunkat, de hozzátette mindezt nem így ebben a formában kérné, mert még felette is állnak és számon kérhetik erről, úgymond falazott nekünk.


Egy jegyzőkönyvet bár írtak, és a rendőrségi feljelentéstől is elállt, mert azok a gépek más cégé és bérlik őket, tehát a lopás megkárosítás lett volna a vétség. Megmondta egyenesen hogy nem ad semmiféle szankciót a korunkból adódóan, mert látszik hogy úgyse érdekelne minket.


Bocsánatot kértünk meg minden, pár hét eltelt azóta már 3x kérdezte meg nevetve hogy "van még kesztyű?"

Kicsit zavarba voltam hogy lehet lenéz stb, de mondtam hogy jah most már nem kell a gépben turkálni, erre a hüvelyk ujját tartotta felfelé és röhögve hozzá tette, akár mi kell nekem szóljatok.

25F


2017. szept. 13. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Te nem vagy valami okos gyerek, igaz?
2017. szept. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Rád nézve szégyen, hogy ilyen dolgon pörögsz még hetek múlva is. Ha én olyan egyszerű lennék, mint egy facsipesz, inkább csendben maradnék.
2017. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!