Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnökömnek van igaza?

A főnökömnek van igaza?

Figyelt kérdés
Ahol élek ott nincs igazán sok munkahely. Itt csak közmunkára vesznek fel, kivéve ha nem vagy csókos. Én pedig nem vagyok az. A főnököm is egy olyan nő, aki tudta hova kell befeküdni, hogy ő jó helyre jusson. 8 órába dolgoztam 65 ezerért, és volt hogy túlórázni is kellett. Akadt olyan dolog is, amit nem is én csináltam, aztán a főnököm még engem tolt miatta. 1 percet késtem, már amiatt is ki volt akadva. Sőt már még olyan napokon is dolgoznom kellett, amikor nem volt szerződésem. Ha megbeszélés volt rólam biztos csak rosszakat mondhatott. Már még az is előfordult, hogy nem aludtam jól, rémálmaim voltak, idegileg már még köhögtem is állandóan, gyomorgörcsöm volt. Otthagytam a munkát, és még a főnököm azt mondta hogy itt ő a főnök, és az van amit ő akar.
2018. aug. 22. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Abban igaza van hogy a saját cégénél ő mondja meg hogy mi lesz. Viszont vannak jogszabályok is amiket be kell tartania.
2018. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez egy állami hely, tehát nem az ő cége, csak ott a főnök.
2018. aug. 22. 11:31
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Milyen érdekes, hogy aki nő, az csak befekvéssel lehet a főnököd ... mégis a főnököd és mégis prosperál a cég és neked is ad munkát. Akkor mégsem csak befeküdt?


A munkahelyeden a főnököd irányít, ez így van. Neked

szerződés szerint kell dolgoznod, ennyi.


Igazság szerint, a tökéletesen elvégzett munkába és a pontos érkezésbe nem lehet belekötni. Te mégis késtél. Miért?

2018. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

"ő a főnök, és az van amit ő akar."


Akkor gebedjen bele a nagy akaratába. Jól tetted, hogy otthagytad a francba. Keress egy normálisabb, humánusabb helyet ahol normális emberi élthez méltó bért fizetnek és ahol jól érzed magad a munkádban amit végzel.

2018. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Amúgy csak egyszer késtem, mert amúgy mindig pontosan bemegyek a munkahelyre. Az volt a baja hogy 8 óra helyett, 8.01-re értem be.
2018. aug. 22. 12:14
 6/15 anonim ***** válasza:
5%
Késtél. Ennyi,máskor ne tedd.
2018. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Ez a lökött egyed nem főnők, hanem valakinek a nője, aki be lett ültetve. Egyből meglátszik, ahogy viselkedik veled. Egy normális főnök sosem viselkedne így senkivel. azt a helyet meg ahol 8 órába a bérminimumot nem fiozetik, attól szépen el kell köszönni.


*a főnököm azt mondta hogy itt ő a főnök, és az van amit ő akar.


Egy normális fönök, ezt sosem mondja ki, de érzed minden mozdulatából.


Ez egy vidéki buta tapló paraszt liba, semmi több. Köze nincs a fönökhöz.


Egyet ne felejts, hogy ki kicsoda, azt egyből meg lehet látni elég ha hatalmat kap az illető a kezébe.

A pitiáner ember csinálja ezt, de normális sosem.

2018. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Leirtad te is: o a fonok, te a beosztott. Azt csinalod amit mond, vagy mehetsz kozmunkara.
2018. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy közmunkán voltam így is.
2018. aug. 22. 20:53
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Akkor meg neked már úgysincs lejjebb, sz@rd le. De ne csodálkozz, hogy éhezni fogsz, miközben szidod a kormányt, hogy miért nincs munka.
2018. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!