Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok ilyen munkahelyet...

Tudnátok ilyen munkahelyet ajánlani nekem?

Figyelt kérdés
Fő, hogy ne kelljen megszakadni, beszélgetni, barátkozni lehessen. Telefonozásba, kv és cigizésbe ne szóljanak bele. 1műszak, hétvéget nem tudok vállalni. Tudom pénzt nem nagyon adnak, de nettó 200ezer +cafetéria azért legyen meg.

2018. aug. 23. 15:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Tanári diplomám van, de sosem dolgoztam a szakmában. Sales munka is nagyon távol áll tőlem sajnos, nem vagyok elég rámenős. Nem akarok otthon ülni, csak elég volt abból, hogy mindennap a hátamon folyik a verejték, mégis tovább emelik a normákat, hatékonyság mindenre kiterjed ami a szabadidőmet érinti pl: hétvége, 3 műszak.

Már kaptam pár jó tanácsot, így nem veszett dolog az ügy.

2018. aug. 23. 16:40
 12/15 anonim ***** válasza:
39%
Bármelyik SSC ilyen, ha beszélsz angolul plusz legalább egy másik nyelven.
2018. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ehhez vagy valami számodra tetsző szakma kellene, vagy valami irodistás diploma.


Jó lenne tudni, hogy mid van 🙂


Gondolom nem érettségivel vannak ezek az elvárások 😃

2018. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Elnézést, nem olvastam a 2. oldalt! 🙂


Ez esetben ilyen munka nem nagyon... tehát a tanári dologgal kutya f'szát nem lehet kezdeni a 7-17 közötti idősávban, csak tanárkodni 🤔

Vagy el lehet menni csicskának, de az se nem 200, se nem rugalmas 🤔

2018. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
SSC-t nem ajánlom. Valóban itteni viszonylatban magas fizetést kínálnak (nettó 200-at biztos adnak), viszont szarrá dolgoztatnak. Dolgoztam az SSC szektorban, és hidd el, az egész egy diplomás betanított munka. Az egész arról szól, hogy amit nyugaton kulimunkaként titulálnak be, azt kiszervezik keletre, ahol a bérszínvonal 3x-4x alacsonyabb... Kint 200-300k ft az aprópénz, ott 3000 euró alatt a tollat sem veszik fel. Szerintem ne menj SSCbe
2018. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!