Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretett munkából gyülölet?

Szeretett munkából gyülölet?

Figyelt kérdés

Elegem lett a munkámból. Nagyon szerettem az elején. Hetente egyszer van megbeszélés. Inkább kijövök. Amúgy sem tartozik rám. Aznap fejesek jönnek. Van közöttük 4 bunkó kicsoda-micsoda ember. Mindenkit lenéznek. Néha be is szólnak, próbálom kerülni őket. Most már több a dolgom. A munkatársaimat is zavarja mikor lejönnek. Mindenki stresszes aznap.

Néha elfelejtek dolgokat. van mikor apróságokat. Fel szoktam írni öket. De van ami annyira egyszerü és megjegyezhető. Kimegy a fejemből. Nem is értem miért. Van hogy egyszerre több emberrel kell foglalkoznom.

Közöttük sajnos sok az érthetetlen. Magyaráznom kell többször.

Van itt 3-4 fő akik iszonyatosan bunkók. Nem tudom már figyelmen kívül hagyni őket. Van jó társásag, vidámság, hülyülés. Már szinte csak miattuk szeretek bejárni. Előtte imádtam. Általában vannak olyan feladatok amiket sikerrel csinálok meg. De ha bénázok kihat az egész napomra. Nehezen lendülök túl rajta. Régen ilyen nem volt. Előző munkahelyemen amit utáltam, szinte hibátlanul végeztem. Nem értem most mi van velem?

Most magasabb pozícióba kerültem. Pont azért mert a főnököm eszesnek és ügyesnek tartott. Kikéri a véleményem. Tanácsokat ad. Örül hogy jól bánok az emberekkel. Viszont a szétszórtságom tönkre tesz már.


2018. aug. 26. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár menyire is magasabb itt a pozid, elérkezett a váltás ideje szerintem.
2018. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod elfogadni, hogy a fejes az fejes, és joga van dolgokhoz, addig sehol nem fogod magad jól érezni. :D A szimpla bunkóság még nem ok arra, hogy görcsölj.
2018. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fejes is ugyanolyat sza.ik, miért illetné több jog? Ràadàsul bunkó is.Tehàt nyilvàn haszontalan suttyó.A bunkósàgàval hasznos dolgozókst üldözhet el.Nyilvànvaló hogy az ilyen fejesekkel több a kàr mint a haszon!Különben is csak a milliókat bezsebelni meg fikàzni jàrnak be.
2018. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A munka olyan, mint a szerelem. Az elején, miután megkapod a munkát, kicsattansz a boldogságtól, madarat lehetne fogatni veled, hiszen elértél, megszereztél valamit, amit szerettél volna. Ekkor még csak a pozitívumokat látod benne. Aztán az idő múlásával egyre inkább előjönnek a negatívumok is. Pontosabban: addig is jelen voltak, csak a nagy boldogságban nem is figyeltél rájuk. És miután a kezdeti lelkesedés elmúlik, már reálisan látod, hogy mennyi bosszúság is jár azzal a melóval. Meg kicsit talán ki is égtél. Ilyen esetben a legbölcsebb dolog váltani.
2018. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!