Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mi a szakmàtok, illetve...

Nektek mi a szakmàtok, illetve milyen munkahelyen dolgoztok jelenleg?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan a helységre vagyok kíváncsi.

Csak pl egyetemen ezen meg ezen a szakon tanultam, most viszont szakács vagyok mert ez sokkal jobban tetszik nekem.

Esetleg a nemeteket odaírhatjàtok.

Normális válaszokat légyszi,tényleg kíváncsi vagyok. Én is azon gondolkodok hogy más szakmát kéne még tanulnom.

N



2018. aug. 26. 18:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Vendéglátas szervezés szakon végeztem, de tapasztalat híján sosem dolgoztam benne. Vagyonőr OKJm van, szerettem csinálni 3,5évig. Mostanra nem tudom merre tovább, családi vállalkozásban, kereskedelem vagyok mindenes, de nem élvezem 30d
2018. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Mérnökinfón végeztem, most Svájc UBS banknál dolgozom mint developer.
2018. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Védőnőként végeztem, de egy percet nem dolgoztam benne.


Jelenleg mindenes vagyok: cicaszitter (meg próbálok menhelyre bejutni, ez még kérdéses), ezen kívül saját sütiket készítek mások számára, emellett pedig a helyi újságba írok novellákat. Imádom mindhármat.


Jó, a bevételem nem horribilis, de a párom azt mondta, csináljam, amit szeretnék, mert ő keres bőven (IT-imádja úgy 85%-ban), és segít, hogy én is azzal foglalkozhassak, ami az álmom.

2018. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ennyien fogtok válaszolni. Nagyon köszönöm :)
2018. aug. 28. 22:12
 25/27 anonim ***** válasza:

Az egyetemen óvópedagógiát tanultam, a szakmámban dolgozom jelenleg. :)


23/N

2018. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nincs szakmai végzettségem, csak érettségim.

Egy papírboltban dolgozok grafikusként, nyomdai szolgáltatóként, ebben a hónapban kezdtem, de úgy néz ki maradok.


18/L

2018. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
pénzügy-számvitel alapszakot végeztem, jelenleg számvitel mestert csinálok, és egy nagy multinál könyvelőként dolgozok
2018. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!