Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet kezelni a melegsége...

Hogy lehet kezelni a melegséget a munkahelyen?

Figyelt kérdés

33/f, megjegyzem nem olyan vagyok akiről látszik, sőt elég heterós vagyok.

A munkahelyi életet nem viszem haza és fordítva sem, a magánéletemről nem beszélek odabent. Ez egy kicsit frusztrál mert a mostani helyen is mindenki családról nyaralásról stb. beszél engem meg olyan titokatosság leng körbe.


Persze az elején ràkérdeztek hogy "család, feleség, gyerek"?

A válaszom egy rövid: Nincs.

Hazudni nem fogok de ennél jobban nem tudok magamról beszélni.

Persze erre kínos csend áll be a beszélgetésben . Mondjuk ami érdekes higy ez csak nekik az nekem nem :D én a kínos csend jelenségét megfigyelni szeretem, pl. ki töri meg a csendet végül és mivel stb


Nem tudom kezelni a helyzetet, kerülöm a személyes témákat, a kérdéseket.. Viszont nem akarom elmondani sem mert egyrészt a munkahelyen dolgozni kell illetve azt sem szeretném ha erről beszélnének.


Hogy kezeljem ezt a helyzetet? Melegként ellene vagyok a munkahelyi coming outnak. Ha ezt a relytélyességet fenntartanám, a kínos kérdéseket poénokkal, félig àthallásos válaszokkal elütöm az ok szerintetek?

Olyan nehéz egy munkahelyen az ilyesmi, ti heterók nem is tudjátok milyen az amikor nem mondhatod el hogy hol voltatok a pároddal nyaralni. :(

Amúgy egy pesti multinál dolgozom de nem olyan részlegen ahol sok a meleg, hanem családos emberek vannak.


:)


2018. aug. 25. 09:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%

Úgy, ahogy csinálod. Ilyen dolgokról én sem nagyon beszélek munkahelyen, pedig nem vagyok meleg.


Azt meg simán elmondhatod, hol voltál nyaralni, azt mondod, baráti társasággal és kész.

2018. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
74%
Senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki mit csinál az ágyban, csak annak, akivel.
2018. aug. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
72%

"nem találtam még meg az igazit", "nem tudok erről mit beszélni, még nem találtam meg akit keresek" - ilyen mondatokkal.

Előbb-utóbb megunják hogy erről kérdezgessenek.

2018. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
38%

3: Sajnos nem mindig unják meg. Én nem vagyok meleg, de az otthoni munkahelyeken kapásból annak tituláltak, csak mert nem beszéltem meg velük a nőügyeimet. Bár ezt munkahelye is válogatja.


Kérdező, külföldben nem gondolkodtál esetleg? Én Hollandiában élek, és itt maximális toleranciát látok. Étteremben dolgozom, a múltkor az egyik meleg szakácsot, csak úgy lazán, haverilag kérdezgették a többiek, hogy milyen volt a felvonulás.

2018. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Elmondásod szerint nem látszik rajtad, hogy meleg vagy, nem kell mentegetőznöd. A környezeted biztos, hogy nem érzékelte ezt a melegséget?
2018. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
50%
szerinted hány pár nélküli család nélküli 30as férfi van? Megsúgom rengeteg. Szóval nem azonosítják a melegséggel azt ha valaki éppen nem él párkapcsolatban. Teljesen felesleges reklámozni a nemi identitásodat. Megválaszoltad a kérdést ,ha újra megkérdezik újra elmondod hogy nem változott a helyzet ,és ennyi.
2018. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Hollandia egyáltalán nem vonz (elég konzervatív vagyok - pl. nem érdekel a melegházasság sem meg xrok nagy ívben arra is hogy bezárják a genderszakot :D )

Szeretek itt élni, itt akarok maradni. Ezért is tettem fel a kérdést.


Hát lehet azért érzékelik de alapvetően szerintem nem vágják rólam egyáltalán.


Ezek a válaszok megerősítettek abban hogy így csináljam tovább.


Érdekes mert volt egy munkahely ahol a közvetlen kollégáim 80%a meleg volt (prideosék), és ott is ugyanez volt. Ugyanúgy elzártam a magánéletemet mert az ottani légkört pont az ellentétje miatt éreztem "fenyegetőnek". Olyan tolakodóan voltak nyíltak.

De azért az is egy vicces szitu amikor a meleg kollégáid is csak sejtik hogy meleg vagy :D

2018. aug. 25. 11:11
 8/38 A kérdező kommentje:
végül is igen, igaz. senkinek semmi köze hozzá
2018. aug. 25. 11:12
 9/38 anonim ***** válasza:
43%
Most minek kellett lepontozni a 4-esemet?
2018. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
0%

Genderszakmak mi köze a szexuális preferenciádhoz?


Amúgy meg: pároddal mész nyaralni azt kész

Nem mellesleg leszarja mindenki, hogy milyenek a szexuális preferenciáid. Rólam tudják, hogy biszex vagyok, sose csináltam belőle igazán titkot, mondjuk nem is reklámoztam, de pl csapatépítőn nem józan állapotban elmondtam konkrétan is valakinek, aki tuti tovább is mondta, egy rossz megjegyzést nem kaptam sose.

2018. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!