Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 műszakos gyári munkát túl...

3 műszakos gyári munkát túl lehet élni? Sok túlórák is vannak.

Figyelt kérdés
Túlórák nélkül 110 ezer körül van. Ha minden hétvégén bemegy az ember akkor 150 körül keres vele az ember. De hétfőtől vasárnapig dolgozol mondjuk éjszakába nagyon rossz tud lenni. És életedet se tudod élni
2018. aug. 27. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem, biztos nem vállalnám el. A 2 műszak is rettenetes, de azt van, aki bírja. Ha 2 műszakot bírsz, vállald azt. A magam részéről én csak az állandó műszakot vállalom. 3 műszakot soha.
2018. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Végső megoldás a halál :D Túllehet élni, én is csináltam és csináltam is volna még tovább a háborgásaim ellenére is, de már úgy begurítottak, hogy nem bánom, hogy úgy alakult ahogy.
2018. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Én túl sokáig csináltam, mert nem volt más lehetőség. Sajnos az örökös átállás az egyik szakról a másikra annyira megviselt, hogy ráment az egészségem. A két szak még oké, de az éjszakás műszak borzalmas. Főleg, hogy ugyanazt a darabszámot és teljesítményt várják el, mint délelőtt, amikor azért pihentebb vagy. Én belebetegedtem, konkrétan rákos lettem. Most azért küzdök, hogy visszaszerezzem az egészségemet.

Ha tudod, kerüld el a három szakot.

2018. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Eddig mindenki belehalt a gyári munkába, hátul a kazánházban szokták elégetni őket. Akiket látsz kijönni a kapun, azok csak hologram.

Egyéb hülye kérdés?

2018. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nincs bajom vele. Minden szakban van valami jó, ahogy persze rossz is.

Délelőttös után tudok ügyeket intézni, vásárolni, egyszerre érek haza a gyerekekkel.

Délutánosban sokáig tudok aludni, és délelőtt mindig van szabad hely a fodrásznál és a körmösnél. Ilyenkor sok én időm van, tudok élni a hobbimnak.

Éjszakás héten szabad az egész nap. Délnél tovább sose tudok aludni. Vagy csak délután dőlök le egy kicsit, akkor jobban bírom reggelig. Utolsó nap le se fekszek, csak este, így az átállás se gond.

Keveset szoktam aludni, napi 5-6 óra elég. Nem elhanyagolható, hogy nekem az adókedvezmény nélkül is 100 ezerrel több a nettóm, mint neked, túlóra nélkül. 110-ért legfeljebb egy szakba lennék hajlandó járni, 6 óràban.

2018. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Tetszik nem tetszik, a pénzről szól, nem pedig a szerelemről, nem tudom érted-e.
2018. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha van tehetséged bármilyen szakmahoz akkor ki tudsz törni ebből. Ha elvégzed azt a szakmát. Nekem sajnos egyikhez sincs ez a baj.
2018. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
ekkora hülye kérdést! én szinte mindenhol 3 műszakban nyomtam és nem haltam bele! sőt, az éjszakás hét a legjobb, mert akkor semmi főnök nincs bent! úgy dolizol ahogy akarsz! senki sem okoskodik neked! ja és nem 100-at viszek haza, hanem a kétszeresét, túlóra nélkül! de kedves kérdező, te inkább ülj be egy irodába 8-4-ig aztán bámuld a monitort és idd a kávét kettesével!
2018. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne én szívesen beülnék egy irodába 8-16-ig. Akár már 120 ezerért is. Jobb lenne az.
2018. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is 3muszakba nyomtam (6+2) volt hogy 7+1 eleg sokszor, kibirtam. Bar a tiedet furcsallom eleg keveset fizet:0 En ilyen 200-250korul vittem haza
2018. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!