Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálnak emiatt a munkahe...

Miért utálnak emiatt a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Egy gyárban dolgozok, de nem a termelésben, hanem fent az irodáknál. Látogatókkal foglalkozom, emiatt is, és egyébként is fontos, hogy nézek ki, igyekszem csinosan és ápoltan öltözködni. Nem szeretek lemenni a gyártó részre, mert oltári nagy a kosz és por. A dolgozók emiatt utálnak, pedig nekem nem velük van bajom, egyszerűen nem akarok koszos lenni. Én nem hordok munkaruhát mint ők, amiben megyek, abban fogadom a látogatókat és abban is megyek haza. Miért kell emiatt utálni és kinézni maguk közül? Nem vagyok főnök, nem vagyok vezető, ugyanolyan alkalmazott vagyok mint ők, csak én nem a gyártósoroknál dolgozom...


L/23



2018. aug. 27. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Egy gyárban a gyártó részen a dolgozók túlnyomó többsége pr0li.Nem a kétkezi munka miatt,hanem a mentalitásuk,a primitívségük miatt.

És a pr0li a legmoslékabb típus a világon.Mindenkit utál,mindenkire irigy aki egy fokkal is feljebb van,egy kanál vízben megfojtaná,akinek 5 Ft-tal többje van,és aki nem kétkezi koszos munkával keresi a kenyerét.

Aki nem melós,az a szemükben egy kényes sznob.

Ha te is ott gályáznál a porban,koszosan,büdösen,és minden második szavad trágár lenne,hatalmas nagy cimbora lennél.

2018. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Egyetértek veled, én sem szívesen koszolnám össze a ruhámat, amiben haza fogok menni.Vagy úgy gondolják neked sincs életed a munkán kívül, és hát minek innen tisztán hazamenni, hova mennél még ugyan, ahova tiszta ruha kell.
2018. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak egy indok. Már eleve utálnak, mert az ő szemükben te is egy szemét, burzsuj papírtologató vagy, aki rajtuk élősködik.
2018. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Ők mondták, hogy emiatt utálnak?

Lehet más is az oka. (a viselkedésed, a személyiséged, hogy olyannal vagy jóba akit régebb óta utálnak stb.)

2018. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hallottam másoktól, és érzem is rajtuk. Szerintük beképzelt vagyok, hogy nem megyek közéjük, meg van egy dolgozó ott, aki az én helyemre pályázott, ahol most vagyok, de végül én kaptam meg, gondolom emiatt is ellenszenves vagyok nekik. Két évvel ezelőtt jöttem ide, akkor én is lent kezdtem, egy éve kerültem föl ide, azóta én nem is jártam lent, és ezt ők úgy veszik, hogy elszálltam magamtól, mióta itt vagyok.
2018. aug. 27. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es te nem olvastad el a leírást?

"Nem szeretek lemenni a gyártó részre, mert oltári nagy a kosz és por. A dolgozók emiatt utálnak, pedig nekem nem velük van bajom, egyszerűen nem akarok koszos lenni."

2018. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

szívasd őket,ahogy csak tudod.Az ilyen irigy undorító féreg banda meg is érdemli.De persze ők semmit nem tesznek,hogy feljebb kerüljenek,csak gonoszkodni,meg utálkozni tudnak.

Hát ilyen a proli.

Kulturált intelligens ember örül más sikerének,és nem lehúz másokat,hanem ő is fejlődik.

2018. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

"te nem olvastad el a leírást?"


Gyengébb szellemi képességűek kedvéért: Egyértelmű, hogy olvastam, hiszen arra kérdeztem rá. Konkrétan megkérdőjeleztem a feltételezést az okra.

Alapból feltételezed, hogy a kérdezőnek igaza van, tévedhetetlen. Attól, hogy nem tetszik melósoknak amit leírt, még egyéb oka is lehet a közutálatnak. Elég életszerűtlen, hogy csak ez az egy dolog kollektív utálatot váltana ki egy egész gyár személyzetéből.

Tapasztalatom szerint a közutálatnak örvendő emberek mindig meg tudják magyarázni maguknak, hogy ők jók, és a többiek gonoszak és ostobák. Lehet, hogy ebben az esetben így van, lehet, hogy úgy. Mivel csak egyik fél szűkszavú leírását ismerhetjük, nem lehet tudni a valódi okokat.



Az viszont a válaszoló szellemi és erkölcsi színvonalát minősíti, hogy látatlanba ismeretlen emberekről tényként állít be rosszindulatú feltételezéseket:

"irigy undorító féreg banda", – ezt mire alapozod?

"ők semmit nem tesznek,hogy..." – ne magadból indulj ki!

"csak gonoszkodni,meg utálkozni tudnak." – Na ennél biztos tudnak többet is. Akár jobbat, akár rosszabbat is


"Egy gyárban a gyártó részen a dolgozók túlnyomó többsége pr0li" - azt így általánosítva kijelenteni nettó baromság. Gyárak között is nagy különbség van.



"Kulturált intelligens ember" - inkább magad nevében nyilatkozz.

2018. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!