Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Céges jutalom hogy viszonyulto...

Céges jutalom hogy viszonyultok hozzá ha mindenki kap csak ti nem? De még a technikai dolgozó (takaírtónő) is kap csak ti nem az egész cégnél?

Figyelt kérdés

Céges jutalom, mely béren felül jár, és csak adható, tehát nem is kérhető számon ki mennyit kap, kap-e egyáltalán. A cégvezetés joga eldönteni kinek menyjit ad vagy épp nem ad semmit.


De azért az nem necces egy „csöppet“ ha egy kis cégnél (20 ember és abban már a takinéni is benne van) mindenki kap, tényleg mindenki még a részmunkaidős 4 órás takaírtónő is-CSAK ÉN nem?

Azért ezt így nem kéne megbeszélni a főnökkel?

Mert ha ez így van, mindenki érdemel jutalmat csak én nem akkor az én munkámmal valami ordbitális nagy probléma van.

De ha ez így van akkor a főnöknek szólni kéne nekem hogy amit csinálok az úgy szar ahogy van-és mivel egy szót se szól.... akkor ez hogy van?

Beszéljek erről vele? Vagy tojjam le kalap kabát és ennyi volt?


2018. aug. 28. 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez esetben pedig egyértelmű hogy csak azért kellesz mert nincs más a helyedre.

Én azt mondom neked is csak addig kelljen a meló míg nincs más.


Az most lényegtelen hogy kamukérdés-e. Ha az ha nem, az ilyen megeshet. És ha most speciel ez nem is igaz, akkor is jobb ezeket megbeszélni, mert ha bármikor bármelyikünk ilyen helyzetben találja magát akkor ennyivel okosabb lesz.

2018. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Bocsi ha vótmá’, nem olvastam a kommenteket...

Ha tényleg csak én nem kapnék, mindenki más igen, akkor természetes, hogy beszélnék erről a főnökömmel. Jogos a feltételezés, hogy valszeg nem elégedettek a munkámmal, ugyanakkor ha erről eddig nem kaptam visszajelzést, az elsősorban a főnököm mulasztása, másodsorban az enyém, hogy “nem vagyok képben”. A lényeg, hogy háborogni nem kell, az nem vezet sehová, viszont mindenképpen beszélnék a főnökömmel, hogy tisztázhassuk a dolgot, mert nyilván valami nem oké...

2018. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11: Nem lényegtelen, hogy kamukérdés-e. Ez az oldal azért van, hogy az ember valós, létező dolgokkal-problémákkal kapcsolatban tegyen fel kérdéseket. És ne pedig abszurd kitalációkkal szemetelje tele az oldalt.
2018. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"ember valós, létező dolgokkal-problémákkal "


Aha...ld a vallás és ezotéria rovat.

Ugye?

2018. aug. 29. 08:07
 15/16 anonim ***** válasza:
14: Úgy értem, ez a kategória azért van. De Balázska ugye értelmi fogyatékos is.
2018. aug. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De végülis abban lenne logika, ha kifejezetten számodra létrehoznának egy "Kitalált munkaügyi sztorik"-kategóriát, és oda ömleszthetnéd a meséidet.
2018. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!