Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan kezelitek az idegbet...

Ti hogyan kezelitek az idegbeteg embereket?

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ignorálom őket.
2018. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Baxok rájuk... Majd lenyugszanak:D
2018. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igyekszek békét teremteni körülötte, nyugalmat, és biztonságot. És megnyugtatom, feloldom benne a gátlásokat, hogy ki tudja bökni mi az ami annyira bántja-magától:)
2018. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem jól, ugyanis eddig mindig én húztam a rövidebbet és én voltam a szr.

Egyszer valahol új voltam, végeztem a dolgomat amire valaki rá is bólintott de rám-nyitott egy kolléganő az idegbajos formájával és elkezdett idegből magyarázni, hogy na ezt majd még megbeszéljük ! A mocsokból takarítottam épp ki valakit, akit úgy-kellett volna hagynom szerinte, mert a víz az pénz :D

1 hónappal később kb. megint mondott nekem valamit és akkor egy az egybe leidegbetegeztem, hallottak mások is. Ezt összetették meg még pár dolgot és kirúgtak, engem.


Volt egy másik hely, ahol lenyeltem mindent, hallgattam, cefet sértő, idegbajos nővel hozott össze az élet. Hiába hallgattam, ő volt a fsza "csaj" és meg lapát megint.


Nem tudom kezelni, max úgy ha eljár a kezem, ilyen meg nem vagyok.

2018. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
* egy másik kolléganő
2018. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1, A mai magyar társadalomban nem kevés ilyen személy van, így ragadós a dolog... Teheti az ember azt, hogy meghúzza az ilyen mellett magát, de azt is, hogy cirkuszol vele egy sort, vagy ignorálja. Az viszont keveseknek jutna eszébe, hogy segítséget adna nekik a változásukhoz;

2, Hatékony segítséget (elvileg) a különböző lelki egészségközpontok (amik néha szánalmas hatékonysággal működnek), eü.-intézmények tudnának számukra hatékony /.../ segítséget adni.

2018. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én megmondom, hogy nem a főnököm, meg hogy nyomja a stresszét a csajára/párjára vagy a kutyájára, de ne énrám. Pampognak erre valamit, de ha egy párszor elsütöm, leállnak. Eddig bevált.
2018. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én már egyszer szóltam neki de tényleg egy elmebajos és ideg beteg állat. Szerintetek egy több eszű ember ilyenkor mit csinál?
2018. aug. 31. 11:16
 9/17 anonim ***** válasza:
Én egy idegbeteg ember mellett idegbeteg szoktam lenni. :D Mondd el neki, hogy így nem tudsz vele dolgozni. Valószínűbb, hogy úgyis ott hagyod az egészet, ahogy bárki más is tenné.
2018. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nálunk is van egy idegbeteg, nem is állok vele szóba. Kollégám, nemrég óta van itt, szerintem hamarosan kirúgják, mert nem képes normálisan (főnökeivel sem) normálisan kommunikálni.
2018. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!