Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek nem tűnik fel emberek?

Nektek nem tűnik fel emberek?

Figyelt kérdés
Pszichopata személyiségű emberek irányítják ezt a Földet. Lehet hülyességnek fog hangzani de ez így vam. Hiszen cégeket vezetnek vagy országot irányítanak stb. És mindenhol ők a sikeres emberek. Manipulálják az embereket. Téged is még ha nem is veszed észre hogy ott van a munkahelyeden. Mert annyira tud manipulálni hogy egy normális embernek tűnik. Ő mondja meg mit csinálj. Szinte irányít. Kicsit félelmetes. Hogy az emberiséget a pszichopaták irányítják. És itt szó szerint értem az antiszocáilis manipulatív embereket. Ti nem vettétek észre ezt? Nektek van a környezetekbe?
2018. szept. 6. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem, én nem látom ezt, kérlek, intézkedj a pozitív irányú társadalmi változásról helyettem is! :)
2018. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Sokan észrevették, de csak kevesen beszélnek róla. Ha mégis beszélsz róla, akkor nevetség tárgyává tesznek.
2018. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Tèged ki irányít?
2018. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mások is mondták vagy írták már például könyvekben, videókon vagy a tévében. Például gyerekkorukban verték őket és ma vezetőként "állnak bosszút" vagy adják vissza másoknak.
2018. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Én sok mindent észrevettem, változtatni nem tudok rajta, megyek tovább :) Amit a magam érdekében tudok azt megteszek hogy viszonylag normális életet élhessek, a többiek meg úgysem hallgatnak rám, nem vagyok én Jézus, hogy térítsek...
2018. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

De, igen, feltűnt.

Az én környezetemben jelenleg kevés ember van. Úgyhogy jó eséllyel nincs túl sok pszichopata a közelemben, akik mégis, azokkal felszínes a kapcsolatom.

2018. szept. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
A kérdés amúgy elgondolkodtató, mert rámutat arra, hogy a híres emberek többsége (mint pl. a most elhunyt Cranberries énekesnője is, de számtalan más hírességről is szóltak már cikkek) ténylegesen valamilyen pszichológiai problémával küzd, de azért ezek messze vannak a pszichopatának nevezett mentális betegségtől. A kérdező olvasson csak utána, hogy mit jelent a szó és rá fog jönni, hogy hülyeséget állított.
2018. szept. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Csakhogy a kérdező nem énekesnőkről és egyéb előadóművészekről írt, de még csak nem is általánosan híres emberekről, hanem kifejezetten (csúcs) vezetőkről.
2018. szept. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ilyeneknek áll a világ.
2018. szept. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Gondolod, hogy egy gigavállalat csúcsvezetése másról szól? Ezekre az emberekre akkora mentális teher nehezedik, hogy vagy nem bírják el a súlyát és hamar lemondanak inkább a pozícióról vagy elfojtják magukban és hosszú távon ebből egyenes út vezet valamilyen mentális betegség kialakulásához. Nem azt mondom, hogy ez feltétlenül baj, mert ha az ember tisztában van ezzel és tudja kezelni, akkor nem megy át pszichopatába és ennélfogva nem is jelent veszélyt senkire. A probléma azzal van, hogy az emberek irtóznak a "pszichológiai betegség" szó hallatán, mert egyből a pszichiátriában őrjöngő emberekre gondolnak, akiket még távolról sem szívesen közelítene meg az ember.
2018. szept. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!