Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert van az hogy senki sem...

Miert van az hogy senki sem akar beszelni velem?

Figyelt kérdés

Legtobbszor egy tarsasagban a tortenet vegere mar egyedul kullogok, mert mindenki mas fele erdeklodik.

Szeretek beszelgetni, de ritkan adodik az alkalom hogy valaki kivancsi ram. Nagyon sokszor megkapom azt a kerdest, hogy "miert vagyok antiszoc? Pedig olyan jofej tudok lenni." Erre sosem tudok valaszolni mert mit mondanek. Legtobbszor a barataim egyedul hagynak, kihagynak dolgokbol, csak akkor nem amikor feltuno lenne masnak is. Hatam mogott beszelnek, nem avatnak neha bele dolgokba, es a legrosszabb amikor nevetseg targyava tesznek. 16/f



2018. febr. 11. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Te kire vagy kiváncsi? Az elsö alkalommal ha meglátsz valakit akire kiváncsi vagy, beszélgess vele.Ne hagyd egyedul,ne hagyd ki a dolgaidbol,ne beszelj a hata mogott,avasd bele ot/oket a dolgokba es ne tedd ot/oket nevetes targyava.
2018. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazabol en barkivel szivesen beszelgetek csak vannak gatlasaim..
2018. febr. 11. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak gátlásaim mert félek hogy mit reagálnál.
2018. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En nem reagalok tul dolgokat, nem olyan vagyok.:D
2018. febr. 11. 22:31
 5/8 ZoltanAnglia ***** válasza:
100%
Magyarul..., neked nincsennek barataid. Ok ugyanis nem baratok. Nekem sincsenek.
2018. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy olyan dolgokról beszélsz ami őket nem érdekli, vagy túl hosszan fejted ki azt amit mondani akarsz.
2018. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Es azzal mit tudnek csinalni?
2018. febr. 12. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát fogalmazz tömörebben. És olyasmikről beszélgess velük, amik érdekli őket. Ehhez persze előbb meg kell ismerned őket. Amihez meg az kell, hogy figyelj oda rájuk jobban. Legyél érdeklődő, olvass utána dolgoknak, akkor meg fogod találni az egyre több közös témát.
2018. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!