Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen munka mániások az...

Miért ilyen munka mániások az emberek?

Figyelt kérdés

Egyfolytába csak a munkára tud mindenki gondolni. Ismerek embereket akik minél többet és többet akarnak dolgozni, minden idejük rámegy a munkára. Mintha munkáról szólna az élet. Múlt héten kint voltam a parkban és ott ilyen 13-14 évesek mondták hogy széggyelhetném magam hogy 20 évesen nem dolgozok. Az apám is reggel 6-ra megy a munkahelyre és este 6-ra ér haza. Hogy bírja? ?

Vagy csak Magyarországon van ez a nagy munka mánia? A tévében is szoktam hallani olyat hogy magyarországon munka alapú társadalom van. Mit jelenthet ez? Miért nem lehet normális életünk ami nem a munkáról szól. Elég lenne ha 5 órás munkák lennének és akkor nem erről szólna az élet.



2018. szept. 9. 16:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Én utálok dolgozni
2018. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek veled.

Amúgy mit csinálsz ha nem dolgozol?

2018. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#2

Otthon ülök

2018. szept. 9. 16:39
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Munka alapú társadalom, az PC nyelven a rabszolgatársadalmat jelenti. Ami azt jelenti, hogy a pórnép dolgozzon látástól kukulásig és egy szűk elit pofátlanul meggazdagodik közben.
2018. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Ja, mással se foglalkoznak a mai 13-14 évesek, csak hogy egy 20 éves mit csinál meg hogy dolgozik-e. xD
2018. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Körülöttem a munkahelyen mindenki munkamániás.Én kilógok a sorból,igaz megcsinálom amit kell,de nem csípik ahogy gondolkodom,meg ahogy azt se mikor hiányzom ...úgy néznek rám utána mit a véres rongyra :) Nem érdekel,utálom hogy minden a munkáról szól az életben.
2018. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Én azt mondanam, hogy rossz a munkamorál. Látszatra megy minden, nem eredményre. Ha bent vagy 7-20 ig te vagy a f..agyerek, az lényegtelen, hogy jó ha két óra munkát végzett az illető. Aki megcsinálja a munkáját és elmegy 10 perccel korábban az rossz munkaerő. Munkai etika nulla, bunkón viselkedni szinte kötelező. Betanítás, oktatás megallázó. Viszont 20 évesen otthon ülni sem megoldás..
2018. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#7

Én biztos nem fogok 10 órában csicska lenni egy munkahelyen. Ha lenne 5 órás munkahely akkor esetleg.

2018. szept. 9. 17:02
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Muszáj lesz ha már nem lesz mamahotel.
2018. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9

Fogalmam sincs mi az a mamahotel.

Amugy meg azt csinálok amit akarok nem ti döntitek el!!

2018. szept. 9. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!