Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem találok munkahelyet és...

Nem találok munkahelyet és segélyen vagyok jelenleg. Mit csináljak? 22/F

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok munkahelyet, gondolkoztam már külföldön is hogy ott hátha. Milyen munkalehetőségek vannak?

2018. szept. 12. 13:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Nalunk pl folyamatosan keresnek mosogatot...netto 140 et adnak es valahogy senki nem akar mosogatni.
2018. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#11

Én szivesen megcsinálnám ha nem válogatják az embereket.

2018. szept. 12. 15:46
 13/23 anonim ***** válasza:
82%

Mit ertesz valogatas alatt?

Ha jol tudom 3 embert rugtak ki:

1. Az oltozoben penzt lopott a munkatarsaktol.

2. Full alkoholista volt es a vendegek elott mata reszegen orditozott az uzletvezetovel.

3. Egyszeruen nem jelent meg dolgozni es nem is lehetett elerni.


Az elvaras:

- munkaido kezdetere jelenjen meg normalisan, tehat nem reszegen

- nem lop

- nem beszel vissza, hogy ezt azt nem csinal

- ha elvallalta a munkat akkor szepen meg is csinalja

- a tobbi kollegaval, felettessel tisztelettel beszel es viselkedik


Szerintem mashol is ennyit kernek.

Miert nem talalsz amugy munkat?

2018. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

#13

Ennek a szabályzatnak én meg is felelek. Én pont hogy nem vagyok olyan beszélgetős fajta. Maximum 8 órás munka legyen, semmivel se több. Lehetőleg ne legyen nehéz. Nem tudok egyfolytában állni órákon át. Viszont nagyon alapos vagyok, amit csinálok azt jól igyekszem megcsinálni, alaposan, odafigyelően.

Amit nem szeretek: ha hajtanak.

2018. szept. 12. 17:03
 15/23 anonim ***** válasza:
58%
Tehát se érettségi, se épkézláb szakképesítés, se nyelvtudás. Nem azért, de így nem kell csodát várni. Mivel telt az elmúlt 4 éved? A munkanélkülin keresztül végezz el valami ingyenes okj képzést, pl. hegesztő, vagy bármi, máris jobbak lesznek a kilátásaid
2018. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

#15

Most miért kell kritizálni?

Nekem legalább nem 8 általánosom van hanem 12 osztályom. Miért kötelező az érettségi, diploma stb? Hát nekem az nem menne, nem vagyok olyan okos, meg már tanultam már eleget. A második szakmát sem tudtam megszerezni, mert megbuktam. És akkor menjek érettségezni?

2018. szept. 12. 19:28
 17/23 anonim ***** válasza:

#15-ös válaszoló jót mondott, a hegesztő jó meló. Anyagismeret kell hozzá, fizikai erőnlét és máris kapkodnak utánad. Annyi jó munka van! Jelentkezz arra, ami a legjobban tetszik.

Sajnos engem is zavar, ha hajtanak, de ha kevés a melós, akkor a többieknek több a munka, szóval nincs idő tötyekedni.

2018. szept. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Mindenhol hajtják az embereket.

Ezzel a 12 osztályos végzettséggel nem fogsz kényelmes helyen dolgozni.

Sok az elvárás, kevés a végzettség.

Külföldre pláne ne menj, egy vendégmunkás ott is sokat dolgozik.

2018. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Én eddig azt hittem hogy a 8 általános számít kevésnek, a 12 osztály pedig jónak. Akkor úgy látszik már változott a helyzet mostmár 25 osztályt kell elvégezni és tanulni kell 35 éves korig?
2018. szept. 13. 19:03
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem muszáj tanulni, de akkor ne válogass.
2018. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!