Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem találok munkahelyet és...

Nem találok munkahelyet és segélyen vagyok jelenleg. Mit csináljak? 22/F

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok munkahelyet, gondolkoztam már külföldön is hogy ott hátha. Milyen munkalehetőségek vannak?

2018. szept. 12. 13:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

#20

Én nem válogatok de nehéz fizikai munkára alkalmatlan vagyok,meg arra hogy egész nap áljak, van róla orvosi papírom. Tehát akkor soha nem lesz munkám? Xd

2018. szept. 13. 20:22
 22/23 anonim ***** válasza:

Tehát van egy szakmád. Első körben azon a területen kéne keresgélni. "Kerti munkás rész-szakképesítés" - nem tudom pontosan, mit takar ez, de én próbálnék közelben levő kertészetekben munkát keresni, aztán gyümölcsös ültetvényeken. Ha nagyvárosban, vagy annak közelében laksz, akkor a városi közterület-fenntartó cégnél (akik parkosítással s más effélékkel foglalkoznak) is érdemes érdeklődnöd.

Ha más nem adódik, keress meg gazdákat, hogy idénymunkában tudnál segíteni, ill. képzettséged is van. Pl. tudsz-e gyümölcsfát metszeni? Már tél végétől vannak gyümölcsfa metszések, és abszolút hiány van szakemberből.

Gazdáknál dolgozni persze inkább kiegészítésnek lenne jó, ill. sok esetben feketemunka, de mégiscsak fizetnek érte, ill. szakmai tapasztalatot szerezhetsz, no meg megismerhetsz sok szakmabeli embert, ami később álláskeresésnél hasznos lehet.

Most, télen viszont kevés munka akad a kertekben. Esetleg favágás jöhet szóba, de az lehet, hogy túl nehéz neked.

2018. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi lett veled, kérdező?
2019. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!