Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jól látom, hogy csak bizonyos...

Jól látom, hogy csak bizonyos területeken van munkaerőhiány?

Figyelt kérdés
Nekem pl át kell képezmem magam, mert lassan fél éve nem tudok szakmán belülire váltani.
2018. szept. 12. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?
2018. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eltérések vannak a különböző földrajzi területek, és a szakmacsoportok között. Ózdon például lehet, hogy egy informatikus sem tud elhelyezkedni. Szombathelyen meg lehet, hogy lasszóval fogják a bolti eladókat.
2018. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Így van.

Pl belőlünk fejlesztőkből vagyis nyelvet beszélő,karrierista,rugalmas fejlesztőkből elkèpesztő hiány van.

2018. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ma már olyan emberhiány van mindenhol, hogy bárhol találsz állást. Még ha nem szakmán belül is. De találsz.
2018. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülővárosom elég nagy vegyiparral rendelkezik de nem hogy ott, hanem sehol nem találok munkát vegyészként már 1 éve. Előtte közalkalmazott voltam és abból is megéltem szóval még csak az sincs hogy sokat kellene nekem fizetni.
2018. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én bp-i vagyok és amúgy nemcsak én szenvedek.


Igen, bármilyen biorobot munka van.

Árupakolás, pénztár, adatmásolgatás ctrl+c, ctrl+v-vel...

2018. szept. 12. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól látod.


de mégis mi az a szakma amivel nem tudtál munkát találni?

2018. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!