Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Észrevettétek hogy a munkaerőh...

Észrevettétek hogy a munkaerőhiány miatt másképp bánnakm veletek a munkahelyen? Bér légkör bánásmód stb?

Figyelt kérdés

Állítólag hatalmas a munkaerőhiány és más nem az ember fut a hely után, hanem a hely fut az ember után. Állítólag.... hát én ezt marhára nem látom.


Ti észrevettétek a munahelyen h bármi is változott? Továbbra is szar a pénz emelés semmi, ha nem teszik ott az ajtó, naponta elhangzik, úgy beszélnek az emberrel mint egy utolsó darab szarral, pedig diplomások is vannak itt diplomás állásban is.

Mi változott? Hol és hogyan mutatkozik meg h munkaerőhiány van? Én nem látok semmit csak a szar bért és a kutya bánásmódot és az állását féltő munakerőt. Mást nem látok!!


2018. júl. 19. 07:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
40%

Attól is függ erősen milyen pozíció. Még mindig nagyon sok a semmirekellő szakmailag nulla ember. Na értük nem kár, nyilván az ilyenek még most is pótolhatóak, darab-darab. Mire fel kellene kiemelt bánásmódban részesíteni...


Másfelől, aki jó, kiemelkedő azt megbecsülik a lehetőségekhez mérten.

Azt azért sokan elfelejtik, hogy a mai viszonyok között mindenhol élet-halál kérdés a fennmaradása a cégnek.

2018. júl. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

"Mire fel kellene kiemelt bánásmódban részesíteni..."


Nem kér senki "kiemelt" bánsámódot, csak azt hogy úgy beszéljen a vállalkozó az emberével aki az értéket termeli neki, mint egy másik EMBERREL és ne mint egy KUTYÁVAL!

Vagy ez nagy kérés?



A másik meg az örökzöld sláger: ha nem tetszik ott az ajtó, 10en állnak a helyedre sorba... persze.

2018. júl. 19. 07:38
 3/39 A kérdező kommentje:

" még most is pótolhatóak, "


Nem tudom szándékosan vagy véletlenül fogalmaztál így netán egy elszólás volt....

nagyon jól látod. Még most is.... még most.

Mert egyre nehezebb a pótlása a 12 egy tucat melósnak is, és eljön majd az idő amikor nem lesz lehetséges a pótlásuk... mert nem lesz kivel pótolni.

2018. júl. 19. 07:40
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre,de ha 1-2ember hirtelen felmondan(kereskedelemben dolgozom) akkor rájönnének kit is veszitettek el,egyre többet akarnak,azt hiszik jól meg vagyunk fizetve a 135-140forinttal
2018. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
135-140ezer
2018. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
17%
Napi kamus kérdésünket látták. És most reklám!
2018. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
23%
Munkaügyis már korán reggel beindul...
2018. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

"k fizetve a 135-140forinttal"

Br vagy nettó?


Mert itt nálunk bruttóban van meg a 140.

2018. júl. 19. 07:51
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintemn a hatalmas munkaerőhiány bizonyos szempontból igaz.

Gyárba, segèdmunkásokból lehet van nèmi hiány, de annyira nem lehet nagy gond, mivel Ukrajnából, Romániából akad pótlás.

Állitólag nyugat Magyaroszágon lèvő gyárak ömlesztve van a keleti szomszèdokal


Szerintem a nagy munkaerőhiány lètezèsèt a hatalom gerjeszti...

Magyaroszág olyan kezd lenni, mint valamilyen afrikai gyarmat.

Jönnek nyugatról a nagycègek az országba az olcsó munkaerő miatt.

Ès ugye ezeket a helyeket fel kell tölteni...


A kèrdèsre válaszolva szerintem nincsenek megbecsülve, sőt az emberek egyáltalán nincsenek ember számba vève az ilyen munkahelyeken

2018. júl. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Nálunk változott a helyzet,mert sokan lépnek le.Eddig is volt munkabéremelés,de most megint ezt tervezik,hogy hátha így kevesebb ember megy el.Idén több dicséretet kaptunk,tavaly ilyenre nem emlékszem.Normálisak velünk.Szóval én látok változást(sima operátori munka).
2018. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!