Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » "Házi nyúlra nem lövünk", de...

"Házi nyúlra nem lövünk", de ha mégis?

Figyelt kérdés
Össze vagy valakivel zárva, kölcsönösen elkezdtetek vonzódni egymáshoz. Ilyen igaz szerelem 😍 sosem lesz még egy. Ezért elküldhetnek minket? Nem vagyunk egymás beosztottjai, sőt, nem is dolgozunk egy részlegen. Messengeren lépünk fel nap közben. Délután pedig alig várjuk, hogy fel mehessünk egymáshoz. Meddig lehet még így bujkálni?
2018. szept. 12. 20:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
* felmehessünk
2018. szept. 12. 20:32
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bujkálni? Senkit nem érdekeltek.
2018. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Nincs mégis. A házi nyuszi, az mindig az marad. Esélytelen.
2018. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lesz akinek csípi a szemét. De ha nem munkaidőben enyelegtek és msá részlegen dolgoztok, akkor nem nagyon lehet gond. De ti pont ezt csináljátok...

Egyébként amíg nincs szakítás addig ilyen formában nem sok gond lehet, utána annál inkább

2018. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Oh, nagyon is érdeklünk sokakat. 😄 Fordított esetben engem sem érdekelne, hogy ki kivel.... Most még szükségünk van az állásra, de közben keresgélünk új munkalehetőséget.
2018. szept. 12. 20:45
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Össze vagy valakivel zárva"


...


"Nem vagyunk egymás beosztottjai, sőt, nem is dolgozunk egy részlegen"



Csak nekem összegyeztethetetlen a két mondat? Akkor most együtt dolgoztok és folyamatosan össze vagytok zárva? Vagy egy cégen belül dolgoztok távol?


Amúgy senkit sem érdekel, amíg nem befolyásolja a munkát.

2018. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egy cég, ezt csak általánosságban írtam az összezárást, illetve több céges rendezvény is úgy alakult, hogy többször közel kerültünk egymáshoz.
2018. szept. 12. 20:53
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon nem jó ötlet, Kérdező, ennek többnyire rossz vége lesz.
2018. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten egyedül állóak vagyokt, nem vagytok egy részlegen, sem beosztott-főnök viszonyban nem értem mi lehet a baj. Minden csoda 3 napig tart, ha a pletykától féltek mindig van frissebb. Én egy percig sem bújkálnék. Nincs abban semmi, ha munka után látványosan együtt mentek haza, vagy esetleg a szünetben egy kv, cigi erejéig összefuttok. (Beszélgettek, nem egymást faljátok, mint a tinik a parkban, sőt egy puszi a szájra sem egy nagy kaland találkozáskor vagy elköszönéskor)


De erős a gyanúm, hogy itt többről van szó, mint amit leírsz.

2018. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért küldenének el? Dolgoztam megyei napilapnál évekig, ahol nem egy pár jött össze. Nyilvánosan felvállalták egy idő után, évekig dolgoztak együtt. Miért kellene bujkálni? Azért kérdezem, mert ugyan külön részlegen dolgoztak, de egy légtérben. Úgy képzeld el a szerkesztőséget, mint Angliában. Minden nyitott.

Egyébként ha mindketten függetlenek vagytok, akkor ez a házinyúlra nem lövünk szólás nálatok egyáltalán nem állja meg a helyét, mert nem erre a szokták mondani.

Ha szeretitek egymást, akkor mi akadálya van? Max., ha egyikőtök nem független. Az már necces.

2018. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!