Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki lenne, ha itt, a munkahel...

Ciki lenne, ha itt, a munkahelyemen festeném a körmöm?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosi ruhás üzletben dolgozom. Egyes egyedül vagyok, 10 órát itt, minden másodnap rövidebb a program, de olyankor otthon kell segitenem, most van a betakaritás.

Szóval otthon nem lenne időm rá, viszont itt rettenetesen unatkozom. Van, hogy órákig be se jön senki.

Arra gondoltam, hogy addig itt a pult alatti kisasztalon megcsinálhatnám szépen a körmeimet. Viszont nem tudom mennyire lenne ciki mondjuk ha bejön valaki és meglátja?(mondjuk a kis uv lámpát amiben szárad?)

Ti mit gondoltok erről, van vele probléma?

Tényleg nem tudom mivel üssem el az időt estig...


2018. szept. 20. 09:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem az, hogy ciki, de nem praktikus. Mi van, ha pont akkor kéne dolgoznod, amikor szárad vagy épp fested? S nem vagyok képben a modern körömlakkok széles körével, de azért annak szaga is van, nem olyan zavaró, de akkor sem csinálnám munkahelyen.


Érdekes, én évtizedek óta napi sok órát elvagyok csak a Neten... Youtube is van közte, természetfilmektől csillagászati témákig és szórakoztató dolgokig, zenékig, de napi órákat olvasok, néha dolgozom a Neten, recepteket nézek, annyi komoly és komolytalan fórum van.

Néha elábrándozom, milyen jó annak, akinek van fizuja ÉS még egy csomó ideje is Nettel, duplán ki tudja használni az időt... Mondjuk amikor még programozóként dolgoztam, én is sokat neteztem, nem sok meló volt, de akkoriban még igazán komoly, hasznos dolgokkal nem foglalkoztam, pedig lehetett volna, eh. Én rajzolnék is, de a te hobbijaidat nem ismerem. Gondolkodni is szoktam, erről-arról.

A könyv nekem is tetszetős megoldás, mindig imádtam olvasni. Abból is van könnyedebb, tudományosabb, egyszer és sokszor olvasható...

2018. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elkezdenék valami nyelvet tanulni, azon a nyelven olvasni, akkor értelmesen töltöd az idödet és ha bejön valaki, abba tudod hagyni minden probléma nélkül.

A körömfestés elég intim dolog, jó, hogy nem a lábad (vagy egyebet) szörtelenítesz:), emellett hiába hagynád félbe, elkenödik, bemaszatolja a ruhákat, szóval duplán hülye ötlet!

2018. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat is! :)

Mondjuk hamar szárad, uv lámpában 30mp, de hagyom az ötletet mert ahogy látom nem lenne etikus. Rendelek pár könyvet és olvasni fogok. Meg elhozom a felnőtt szinezőm.

Elég jól megy az üzlet ahhoz képest... vannak napok, mikor leülni sincs időm, de néha meg lalig jönnek.

2018. szept. 20. 11:29
 14/15 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet!
2018. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A ciki az, hogy körömfestésen kívül semmi nem jut eszedbe, amivel az időt elüthetnéd.
2021. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!