Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy történhetett meg ez?...

Hogy történhetett meg ez? Mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Új pozícióba kerültem. Sokkal közelebb a főnökömhöz. Mikor oda kerültem annyit vettem észre hogy mindig néz. Aztán már szemezni kezdett. Én viszont. Tudtam ez tilos! Mégis flörtölni kezdtünk! Sose voltam ilyen helyzetben! Ha a munkahelyen valahol össze futunk, akkor viccesen poénkodik velem (mások is hallják). Vagy éppen hosszasan szemezünk. Van mikor akkor is figyel mikor mások körülöttünk állnak. Ha tárgyaláskor betoppanok egy percre végig mér,keresi a szemkontaktust. Közel áll hozzám, jól esik. Ha valamit a kezembe ad már megérinti jobban a kezemet. Látom rosszul esik neki mikor más kollégákkal beszélgetek. Folyamatosan viccelődünk. Egyre többet hív olyan feladatokhoz, ahova én nem nagyon kellek. De mégis ott kell lennem a közelében. És ez is jól esik. Ha úgy érzi megbántott ( általában nem) bocsánatot kér. Folyamatosan kérdezi segítek- e neki ebben abban. Beszámol mindenről. Hova megy. Mikor jön. Stb. Már mások előtt is közvetlen velem. Közelebb áll, poénkodik. Nem tudom ezt mások észre veszik -e. Kedveskedik kajákkal. Mindent megjegyez amit mondok. Mesél az életéről. Sokszor nem érzem azt hogy ő a főnököm lenne! Hanem vmi más.
2018. szept. 21. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Zavaros, amit írsz. Most szabadulni akarsz tőle, vagy kapcsolatba kerülni, és ideológiákat hallani arról, hogy ez normális?
2018. szept. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Zavaros nekem ez az egész.
2018. szept. 21. 23:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy az egyedüli, akire szemet vetett a főnöke. Itt az oldalon is olvashatsz rengeteg hasonló kérdést. Amúgy én sem értem, mire vagy kíváncsi tulajdonképpen. Nyilván azért történhetett meg, mert tetszel neki, és látja rajtad, hogy nem hiábavaló a közeledése, mert a leírtakból ez kiderül.
2018. szept. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pl hogy a többiek rájöhetnek-e erre. Ugye a nyílvános flörtölés, poénkodás mások előtt stb...
2018. szept. 22. 00:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 A kollégák - bár lehet, nem hozzák szóba - nem vakok, és nem süketek (jobb esetben).
2018. szept. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tévedek a főnök férfi te pedig egy dekoratív fiatalabb nő vagy. Biztosan jó munkaerő vagy és okos is de azért itt elég nyilvánvaló hogy többről van szó.
2018. szept. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Az irodájában takaríthatsz? Ez az új pozíció?
2018. szept. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minek kell játszani a hattyú halálát, mikor ugyan olyan vagy, mint a hasonszőrű luvnyák, akik azt hiszik, hogy szétteszik a lábukat a főnöknek, akkor lesznek valakik.


Sosem értettem az ilyet.

2018. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 Nézd meg a titkárnő, milyen szöveget hozott össze. És-sel, ha-val kezd mondatot...

Nekem egy takarítónői alkotásnak tűnik a mondatszerkezetek hiányossága miatt.

2018. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, megdugott és kirúgott már azóta?
2019. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!