Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az árufeltöltés a nehezebb/meg...

Az árufeltöltés a nehezebb/megterhelőbb, vagy a kasszázás?

Figyelt kérdés

Árufeltöltő vagyok a Sprban diákmunkán, viszont a lábaim eléggé fájnak nap végére,és a fizetés sem valami meggyőző (bruttó 733-811)

Jövő hónaptól lesz lehetőségem kasszázni, délelőtt 8tól mennék 4-ig, tehát az lenne a kérdésem, hogy az megterhelőbb? ha igen, akkor miért?

Mi egy diákmunkás kasszás feladata? (az áru lehúzását kivéve.)



2018. szept. 23. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Messze a legnehezebb fizikailag az árufeltöltés. A kasszázásban az állandó odafigyelés nehéz.
2018. szept. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Inkább tanulj normálisan, és akkor nem kéne ilyen kérdéseket kiírkálnod....
2018. szept. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Attól hogy tanul még diákmunkázhat, nem? ;)

A kasszázás nekem sokkal megterhelőbb volt, mert ott folyamatosan koncentrálnod kell, ha egy pillanatra is elkalandozol, a te vagy rosszabb esetben a vásárló pénze bánja. Ha minuszod van levonják a fizudból, de a legmegterhelőbb része az a sok ritka buta, arogáns, bunkó vásárló.

Én gyűlöltem kasszázni ezek miatt.

2018. szept. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

A farok vásárlók miatt jobb árufeltölteni.

Mondjuk van hogy pakolás közben is megtalálnak.

2018. szept. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem kasszázni diákként. Eleinte árufeltöltő voltam, de az csak rövid ideig tartott. Nekem jobban tetszett a kasszázás, mert szeretek emberekkel foglalkozni. Eleinte nagyon nehéz volt és 4 óra is soknak tűnt a figyelés miatt, de aztán ha belejön az ember 10-12 órát is eltud kasszázni. Viszont elég sok emberrel (köztük velem is) előfordul az első pár hétben, hogy rosszul ad vissza és le kell, hogy vonják a fizudból. Nálam ez 5ezer forint volt, ami konkrétan az aznapi keresetem volt, emlékszem nagyon sírtam. De aztán ráállsz arra, hogy mikor kell nagyon figyelni, és mikor nem kell annyira figyelni.
2018. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Ennyi fizetésért fel sem kelnék.

A f**ok vásárlós válaszoló meg remélem sosem jut többre a zöldségpakolásnál ezzel a mentalitással.

2018. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válszasokat, várom még a tapasztalatokat. :)


#2

Nem tolja alám senki azt, amire szükségem van, hiába tanulok, ezért kénytelen vagyok iskola mellett dolgozni. Vagy te 17 évesen már saját vállalkozásba kezdtél, vagy vezetői pozícióban toltad?:D

2018. szept. 23. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam pénztáros egy InterSparban, de szerintem nagyon gáz meló.


Kasszásként pörgetned kell a sort, úgy, hogy közben legyél kedves, pontos, tudj egy csomó vonalkódot, miközben a vásárlók fele köszönni is elfelejt, a kosarat otthagyja neked, bunkó és miután lefizettetted, azután kezdenek el jó lassan pakolászni, meg szatyrokat kérni. A legrosszabbak a külföldi vásárlók, azok a kosarakat is sokszor a szalagra teszik fel, úgy kell nekik szólni, hogy vegyék le. Az állandósoknak nehezükre esik beállni kasszázni, legtöbbször egymás mellett láttam őket alibizve beszélgetni, árutöltést szimulálva.


Anyagi felelősséggel tartozol a kassza tartalmáért.


Egy vicc az egész, és még sz.rul is fizet. Nem ajánlom.

2018. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!