Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyem lett és rettege...

Új munkahelyem lett és rettegek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval luxuslakó kamionoknak a vezetékelését kell csinálnom na már most egy ilyen kamion amit csinálunk az kb 150 000 000-200 000 000ft értékű az extráktól függ és rettegve kötök mindent benne pedig tudom csinálni de mégis ilyen nagy félelmem van az érték miatt.

2018. szept. 25. 00:44
 1/4 anonim válasza:
Fizu emelést kell kérned, nagy felelősséghez sok pénz járjon.
2018. szept. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És mitől rettegsz? Anyagi felelősséged is van? Nagyon nagy a hibázási esély?

Én próbálnék arra fókuszálni, hogy mekkora bizalmat kaptam, hogy ilyen értékeket rám bíznak, kinézik belőlem, hogy helyt állok. Ha pedig valami nagyon necces munkafolyamatba futsz, kérj segítséget. És az is igaz, hogy ekkora felelősséget akkor vállalj, ha meg is fizetnek érte.


Én egy klasszikus autókkal foglalkozó cégnél voltam próbamunkán. Nekem Porsche 911est kellett szerelnem, az is felelősség volt, de számomra élvezet, mivel szeretem ezeket. Végül nem mentem oda dolgozni, de csak a távolság miatt. Szóval fogd fel úgy, hogy különleges helyzetben vagy.

2018. szept. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen hiba keletkezhet egy rosszul bekötött vezetéktől? Én mérnök vagyok, és szerintem elvárás lenne hogy eleve a csatlakozókat úgy tervezték meg hogy ne lehessen fizikailag hibásan osszeszerelni. Amúgy meg ha van is egy rosszul bekötött kábel, nincs diagnosztikai tesztelés miután osszeraktad? El nem tudom képzelni hogy nincs tesztprocedura
2018. szept. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
#3 te vagy nem vagy mérnök, vagy egy elképesztően ostoba mérnök, aki kegyelemből kapott diplomát valamelyik nevenincs egyetemen.
2018. szept. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!