Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek hogyan kezeljem...

Szerintetek hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen két hete új főnököt kaptunk. Én már párszor találkoztam vele munkaügyben futólag.

Mikor itt kezdett, tök normális volt, odajött, elmondta, hogy mi már találkoztunk korábban és hogy most itt dolgozik, a nevemre is emlékezett.

Aztán azóta furán viselkedik velem. Néha tök kedves és folyamatosan mosolyog, ha beszélünk. Máskor meg tök “rideg”, alig köszön,rám sem néz... Másokkal nem ilyen, se nem túl kedves, se nem bunkó, úgymond normális. Én vagyok amúgy az egyetlen, akit tegez ( nem ajánlotta fel egyikünk sem, egyszerűen magától tegez az első perctől). Igazából úgy érzem utál és nem tudom hogy kezeljem ezt...

30/N


2018. szept. 26. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért utálna? Ha nincs oka, akkor nem utál. Ennyi.
2018. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Lehet csak szimplán nem vagyok neki szimpi. Mert tényleg másmilyen velem, mint a többiekkel. Ha egy sima kolléga lenne , akkor nem izgatna a dolog, de senki nem akarja, hogy a főnöke pikkeljen rá . Nem adtam rá okot, de ki tudja, lehet van akinek ehhez elég annyi, hogy nem vagy neki szimpatikus.
2018. szept. 26. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy a viselkedésének hozzád van köze? Nem körülötted kering a világegyetem. Ha mosolyog, akkor jókedvű, ha rideg, akkor lehet hogy valami tőled teljesen független dolog nyomasztja.
2018. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy körülöttem forog a világ 🙄 csak másokkal akkor is normális, csak velem nem... viszont amikor meg épp kedves velem, akkor sokkal barátságosabb, mint a többiekkel.
2018. szept. 26. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy működik, hoigy vannak emberek a munkahelyemen akikkel jóban vagyok, de vannak pillanataim, amikor nincs jó kedvem (felbosszantottak, stresszelek valami miatt vagy szimplán nem ittam még kávét), olyankor nagyon távolságtartó vagyoik velük és szűk szavűan, komoly arccal válaszolok. Ha meg minden rendben, akkor nevetgélünk, csacsogunk...


Szerintem a főnöködnél ugyanez van. Szimpatikus vagy neki, ezért vannaka kedves, mosolygós momentumai, de, ha épp nincs hangulata a világegyetemhez, akkor rideg, távolságtartó, csak magányra vágyik.


Sehogy se kezeld ebben az esetben szerintem; szimplán fogadd el a természetét és tudd, a ridegsége nem ellened szól, csak a hangulatát tükrözi. :)


Szép napot! <3

2018. szept. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
2018. szept. 27. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!