Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem gáz ha a főnökkel ilyen a...

Nem gáz ha a főnökkel ilyen a viszonyunk?

Figyelt kérdés
Már akkor amikor oda kerültem hozzá viccelődni kezdett. Sokat beszélgettünk mindenről. Ez a mai napig így van. Naponta 5-ször megkérdezi hogy vagyok. Bent az irodában folyton viccelődünk, hülyülünk. Kaját hozunk egymásnak meg ilyenek. Nagyon jó a munkaviszonyunk. Ha a többiek előtt vagyunk akkor sokszor viccelődünk ugyanúgy. Néha félreérthető módon. De mi ilyenek vagyunk. Ha összefutunk mindig bohóckodik valamivel. Figyelni szokott. Ha hall valamit bentről, később megjegyzi. Persze poénkodva. És engem ez sem zavar. Olyan mintha haverok lennénk. Van ilyen máshol is?
2018. szept. 27. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen nincs, gondolom ez női férfi kapcsolat... elöbb utóbb ebből galiba lesz...és nem, nem kell megmagyarazni, hogy nem, de igen!!
2018. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Ami munkahely, az munkahely, nem szórakoztatóközpont. Gáz.
2018. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen munka? Én évekig egymagam voltam nő az irodában (gyár)férfiak között. Tisztelettudóak voltak- de poénkodtunk is. A főnökömmel is ilyen volt a viszony. Mondjuk mielőtt előléptették velem dolgozott párban
2018. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ez felmerül benned akkor tudod te is hogy ez nem jó.
2018. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nagy.bettike21 ***** válasza:
100%

Ez sokmindentol fugg persze... pl. masokkal, mas nemuekkel is igy viselkedik e, te hogy viselkedsz masokkal, milyen a munkahely-pl ha egy ovoda akk nem annyira gaz, mintha egy bank lenne, videken v varosban van (videken altalaban baratsagosabbak es kozvetlenebbek a emerek), ismeritek egymast masonnan is pl szomszedok vagytok stb...

De ha egy iroda, csak veled viselkedik igy es nem szoktatok masholtalalkozni akk elegge gaz. Es ebbol sztem meg a vegen problemak is adodhatnak pl a tobbi kollega elkezd pletykalni...

2018. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!