Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tetszett a munkahelyemen...

Nem tetszett a munkahelyemen az ahogyan beszéltek velem talán kár volt szóvá tennem?

Figyelt kérdés
Másfél éve dolgozom egy cégnél külföldön. Lelkiismeretesen dolgozom. Mindent megtettem amit kértek tőlem ,túlóra,szabadnapomon behívtak mentem, a főnökömnek segítettem a saját munkájában. Ezekkel semmi bajom sincs mert a túlóra több pénzel járt annak meg örültem hogy szüksége volt rám a főnökömnek... De már egy kicsit visszaéltek a helyzettel. Túl sok mindent bíztak ràm. Egyre stresszesebb lettem egy percet sem pihentem bent a cégnél. Mind ezt ugyan annyiért mint minden más dolgozó csak rajtuk nem volt ennyi felelősség és nem sürgették őket mint engem. Ezzel sem volt bajom. Mert itt egy probléma volt amiért mind ezeket el kellett vállalnom az pedig az hogy teljes munkaidőbe alkalmazzanak. Mert csak akkor dolgoztam amikor hívtak ez nem sok pénzel járt és szerettem volna teljes munkaidőben dolgozni. Ki nem. Biztosabb anyagi helyzetet akartam. Mikor rákérdeztem a főnöknél ő azt mondta persze felveszünk mert jól dolgozol de nem most. Ezt háromszor hallottam tőle. De most már úgy dolgoztam mint mindenki más. Csak a saját feladatomat végeztem el. Mert már meguntam hogy kihasználnak és semmi eredmény. És még megalázóan is beszélnek velem. Ezt szóvá tettem a főnöknek. Mondtam neki nem tudok együtt dolgozni egy olyan emberrel aki nem tisztel. Ő azt mondta rendben intézkedik. Át tettek egy másik részlegre de valahogy mostmár egyáltalán nem hívnak dolgozni. Ez fer? Mit tanácsoltok?
2017. márc. 27. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Lefokoztak? Kevesebb a fizud? Ha nem, nem értem a problémát. Meghúztad a határt, hogy meddig és ne tovább - még korábban is megtehetted volna. Szerintem csak hitegettek az előléptetéssel, elvégeztették veled a kuli melót, aztán a főnök uncsiját tették volna pozícióba. Mikor szóltál, rájöttek, hogy nem vagy olyan naiv, mint gondolták. Ha a mostaninál többre vágysz, akkor válts, mert a leírás alapján itt inkább hátaslovat keresnek. Teljes munkaidőben már annyi melót kaptál volna, hogy belezöldülsz, és ha akkor szólsz, ki is rúgnak.
2017. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem miért bánkódsz egy ilyen hely után? Menekülni kell innen.
2017. márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!