Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért zavarja az a főnököt ha...

Miért zavarja az a főnököt ha nem vagyok annyira jóban a kollegákkal?

Figyelt kérdés
Egyedül is megtudom csinálni a munkámat, nem kell segítség, csak akkor kérdezek tőlük ha nagyon muszáj,amúgy meg elvagyok egyedül az irodámban napi 8 órát. Jogosan zavarja ez a főnököt? Én azt hittem munkába dolgozni járunk,nem haverkodni... N
2018. okt. 4. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Mert nem tud kideríteni rólad semmit, és nem tudja, hogy mi a gyenge pontod, és mivel lehet téged motiválni, dupla akkora teljesítményre:D
2018. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De egészen pontosan mit mondott neked?
2018. okt. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy főnök szereti azt látni, hogy az irodában a dolgozókm között kellemes hangulat van, hogy jól kijönnek, hogy nincs kívülálló.


Tényleg barátságosabb egy kívülálló számára is egy olyan közösség ahol csevegnek, jól elvannak, szívesen járkálnak csapatépítő bulira. És magát a beosztottak hangulatát is pozitívan befolyásolja.


Ha valaki állandóan befordul és elvan a kis világában, nem adja meg másoknak ezt a pozitív érzést, sőt talán negatívat is szíthat benne, hogy mivel szolgált rá az antipatikus reakciódra. Még ha lényegében nem is ő tehet róla.

2018. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3: Jól van, csókolom, de a beforduló, antiszoc típusoknak is dolgozniuk kell valahol, hogy megéljenek. Egyedül végzendő munkát találni és/vagy magánvállalkozóvá válni pedig nem olyan könnyű, hiába tanácsoljátok itt páran ezeket.

Szerintem az elsődleges szempont az kellene legyen, hogy a munka jól legyen végezve, és hogy ne legyenek konfliktusok a dolgozók között. A bratyizás csak egy extra opció. Ha én az első munkanapon avval indítok, hogy kerekperec megkérem a kollégákat, hogy ne akarjanak haverkodni velem, csak és kizárólag akkor szóljanak hozzám, ha azt a munkamenet megkívánja, akkor azt igazából el kellene, hogy fogadják. Egy normál társadalomban ez így működik.

2018. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csapatmunka híve lehet. Nehéz dolog, mert hosszútávon kipécézhet magának, hogy megbontod a rendet - még ha ügyes is vagy egyedül.
2018. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!