Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Számonkérésnek számít ha...

Számonkérésnek számít ha megkérdezem a fizetést miért nem kaptam meg 12-én sem mikor 10-én kellett volna?

Figyelt kérdés

Valaki mondja már meg nekem az számonkérésnek számít részemről, a dolgozó részéről ha odamegyek a főnökhöz és megkérdem, miért nem kaptuk meg 12-én sem a bérünket mikor 10-ig kellett volna? Ráadásul az is tudható hogy mivel hiába munkanp a szombat, de az irodisták aznap nincsenek vagyis legkorábban hétfőn jöhet a bér és az már 14!


Minderre ha rákérdezek az számomkérésnek számít? Ugyanis én ma vettem venni a bátorságot és bizony rákérdeztem minderre és nagy leordítás lett a vége, hogy én ne merjem őt számonkérni és fizet majd ha tud és majd ha én vezetem a céget akkor fizetek amikor én akarok..... szóval még neki állt feljebb.


Mikor benne van a szerződésben és az Mtben is hogy fizetési határidő: 10. Szóval az hohgy „majd fizetek ha tudok“ hát anyád! Én meg majd egyik nap bemegyek 7 helyett délre mert „majd jövök ha tudok“. Anyját az ilyennek.


2018. okt. 12. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress egy másik munkahelyet.
2018. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ilyenkor köteles a fizetésed nem tudom hány százalékát kifizetni. Ahány napot késik..

Nyugodtan mond meg neki.

Törvény írja elő.

És igen, a qva anyját...

De azért az ember időre dolgozzon..

2018. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez nem számonkérés hanem teljesen jogos követelése annak amiért megdolgoztál. A főnököd elég magas lovon ülhet ha azt hiszi hogy akkor fizet ki amikor "tud"... Amúgy mellékesen, nem lehet hogy a cég ahol dolgozol már a végét járja?
2018. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha udvariasan teszed, akkor nem számonkérés. Ahogy írták, érdemes másik munkahelyet keresni, de pereskedhetsz is, ha van idegzeted hozzá.
2018. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Jelszó: Balázs

és fizetnek

2018. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Ha udvariasan teszed, akkor nem számonkérés.“


És ha nem udvariasan akkor az? Hát akkor max bunkó vagyok modorban de attól még amit mondok az full jogos! Nem?

2018. okt. 12. 19:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Napi munkaügyi kamukérdés, úgy látom még mindig sokan felülnek a provokációnak. Kár egy percig is aggódni a nagy mesemondóért.
2018. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, te komolyan még mindig itt dolgozol?...
2018. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igen itt vagyok. itt voltam evekkel ezelott is most is es itt leszek evek mulva is. ugyan hol lennek?
2018. okt. 13. 06:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen hülye, aki nem akar kilépni a komfortzónájából az még is érdemli a sorsát. Talán tenni kéne valamit az ügy érdekében, nem pedig gyakorira kiírni 2145 kérdést. Ha te tényleg dolgozó ember vagy és nem egy unatkozó munkanélküli proli, akkor fogd be a pofád és húzzál vissza az evező mellé gályázni,ha nem vagy hajlandó változtatni a sorsodon.
2018. okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!