Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek nem szúrja a szemetek...

Nektek nem szúrja a szemetek a sok naplopó?

Figyelt kérdés

Hétfő délután 1 óra

A villamos, metró, bolt, pláza minden telis-tele van emberekkel. Ezek nem dolgoznak?

Budapest

Van köztük iskolás, felnőtt, nyugdíjas.

Bevallom engem idegesít.


2018. okt. 15. 13:15
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
budapesten elég sok ember él ahhoz hogy ezek közül soknak tűnjön akiket látsz. szabin vannak, stb. múlt héten én is szabin voltam.
2018. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Komolyan, már az is eszembe jutott, hogy a valóság egy számítógépes szimuláció és ez a sok ember mind NPC.
2018. okt. 15. 13:18
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
túl sokat gépezel
2018. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
3 műszakban dolgoznak.
2018. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy miért gondolja bárki, hogy ha valaki hétfő délután 1-kor nem dolgozik, az nem dolgozik máskor sem... Ebben semmi logika nincs számomra.

A nyugdíjasok neked naplopók? Aki ki mert venni egy nap szabadságot, az naplopó? Aki éjjel dolgozik, az naplopó? (Bár az valószínűleg 1-kor alszik, de nem feltétlenül. de az is lehet, hogy 6x12 órázott az előző héten s most szabadnapjai vannak.)


Sok ember van Budapesten, ha csak egy töredékét látod, az is soknak hat.

Ja és bolt. Én is voltam boltban, vásárcsarnokban, kifőzdében hétfő kora délután, a kollégáimmal. Utána visszamentünk dolgozni s én sokszor túlóráztam is, mert este jobban ment a meló. Volt, hogy fél 10-kor estem haza. Miért lettem volna naplopó?

A párom munkaideje délután 2-kor ér véget, ami nem 1, de gondolom, 2 után is idegesítenek az emberek...


Különben is, mi közöm hozzá, hogy ki dolgozik és ki nem? Én tényleg naplopónak vagyok nevezhető rég, de ez a saját nyomorom, szó szerint, nem a tied.

A régi rendszer hozzáállása jut eszembe, ott anyám úgy úszta meg a közveszélyes munkakerülőnek minősítést, amikor épp elvesztette az állását, hogy közben egyetemre is járt...

2018. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindig és nem mindegyik idegesít. Például ha egy könyvtári olvasóteremben művelődik az teljesen szimpatikus tud lenni. De ha mondjuk egy társasházban unalmában hangosan harmonikázik vagy rádiót bömböltet úgy hogy másokat zavar, hát arról nem is folytatom a véleményem mert törölnék.
2018. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

És te miért nem dolgozol?

Amúgy ebédidőben nem ritka, ha sokan vannak kint.

2018. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
81%

A saját életemmel foglalkozom. Én is "naplopó" vagyok abból a szempontból, hogy szabadabb időbeosztásom van, amibe belefér az, hogy villamosozok vagy bevásárolok délután egykor.


Ezt tartom normálisnak, nem azt, hogy be vagy zárva egy irodába vagy műhelybe, ahonnan csak este engednek ki.

2018. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
62%

Jó kérdés, mert én is mindjárt megyek ügyet intézni (a 6 napos múlt hét miatt szabit vettem ki mára) és ugyanez lesz a benyomásom.

Engem azért zavar, mert gyűlölöm a tömeget + idegesít, hogy mindenhol sorba kell állni nap kellős közepén is.


Nem értem, hogy lehet ekkora tömeg, nagyobb, mint munkaidő után, este hatkor.

2018. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
72%
Tegnap láttam egy embert aki épp napot lopott, de nem szúrta ki a szememet. Köszi hogy szóltál most már jobban figyelek.
2018. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!