Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van ennyi gyenge,...

Miért van ennyi gyenge, aljas, mobbingoló "főnök"?

Figyelt kérdés

Az én szememben nem érdemelnek sem főnök sem semmilyen jelzőt ezek az "erőforrások"

A kérdésem arra vonatkozik, hogy miért nem tudnak a zemberek megülni a pics*jukon a munkahelyen, elvégezni a melót oszt hazaballagni, ahelyett hogy hülyepics**kodva másokról pletykálnak, fikáznak, kirekesztenek, aljas verbális agressziót alkalmaznak?


Ezekre sokkal több időt fordítanak, mint tényleges "munkára", már ha ezek dolgoznak bármit is napközben a kicsinyes gyűlöletük mellett, amit kétlek. Mindenre irigyek, főleg ha valakinek kevesebbje van, mint nekik, és ezt tuggyák is.

Miért jó az egy munkahelynek, ha nem a melót végzik el hanem egész nap csak b*szakodnak, különösen a nők (de a csávók is)?



2018. okt. 15. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem érdekli őt az egész, vagy alkalmatlan főnöknek.
2018. okt. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Már vártuk a legújabb kérdésedet kedves kérdező, akinek lógós a kollégája és a főnöke pezsgőt bont miután felmodtak a beosztottjai majd december 24-én kirúgja a maradékot. :)


Ha a kérdésedben leírt zavar, próbálj meg csapatépítő feladatokkal előrukkolni, apró munkahelyi versenyekkel, amik nem csak összekovácsolják a csapatot, de motiválják őket a keményebb munkára, a díj elnyerésének érdekében. A versenyzők kis csapatokban legyenek osztva, tehát közös erővelé nyerhetik el a díat és együtt élvezhetik ki azt. :)

2018. okt. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es


Köszönöm, hogy a kérdésre válaszoltál, és engem igazolsz.


Azt hiszem, szereptévesztésben szenvedsz, sürgősen kezeltesd magad, lehetőleg céges pénzből.


A mobbing, amikor munkahelynek nevezett semmittevő egységek egészségkárosításra és "munkatársak" terrorizálására használnak, felmérések szerint 2/3 arányban a főnököktől ered - jobban mondva, a kisebbségi komplexusos, nem létező hatalmát és nagyon is létező tudatlanságát, alkalmatlanságát bizonygató főnökök "átlépik" a határt, és mások magánszférájába tolakodnak erőszakkal.


Senki nem kérte, hogy csapatépítőt szervezz. Menjél ovodába kulturális menedzsernek. Fika menedzsernek.

2018. okt. 22. 20:19
 4/7 A kérdező kommentje:

A kollégáim nem lógósak.


"Főnököm" sose volt, mert egyik sem tett semmit azért, hogy erre méltó legyen, tett viszont számtalan dolgot azért, hogy egy szemétdombján kapirgáló kék csőrű fehér hollót, aminek narancssárga a kapirgáló karma, többnek és kompetensebbnek lássak mint... ez előbbieket.

2018. okt. 22. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Balázska, én amondó vagyok, hogy a csapatépítés igenis hasznos, mert a leírásodban egy szétszéledt csapatról mesélsz. A kérdés pedig inkább csak az indulatod levezetése; felbosszant a benti szféra és így adtad ki.
2018. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hidd csak ezt, hogy a te hasznára vagy bárkinek is, ha csapatot építesz.


A kérdésem nem ez volt, nem tudom ez feltűnt-e.

2018. okt. 22. 22:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor leírnád milyen választ vársz egy kérdésre, ami azért született mert bepöccentél a főnöködre és itt ereszted ki a dühöd? A csapatépítés a FŐNÖKÖK stílusát is megváltoztatka, egy jó pszichológus meg a Tiedet. ;)
2018. okt. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!