Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért tűnik úgy nekem hogy a...

Miért tűnik úgy nekem hogy a felnőttek élete a munkáról szól?

Figyelt kérdés
Vannak olyanok is akik már egyszerűen bele vannak fásulva az életbe.

2018. okt. 16. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Napi 8, 9, 10 órát tölt az ember a munkahelyén. Ez eléggé meghatározó. Plusz az otthoni teendők. Nem olyan nehéz belefásulni.
2018. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért tűnik úgy, mert nem is szól másról, csak a hajtásról, egy vállalkozót meglehet érteni, mert az addig felépített hátterével játszik, azt meg is kell tartani, gyarapítani. De egy alkalmazottnak mindig is fix lesz a jövedelme, nem lesz előrébb.


Vannak olyanok akik munkát munkára halmoznak, tudok én is olyanról hogy letudja a 8 óráját, reggel végez és megy még 4 órába valahova....

2018. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Mart sajnos így van. nyomorult egy élet.
2018. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor talán tenni kéne érte nem?

Az élet meg gyorsan elszalad.

2018. okt. 16. 18:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Maximum annyit tehetünk, hogy megpróbálunk rájönni, mi az, amit szeretnénk/nem utálnánk heti minimum 40 órában, és megpróbálni azt tanulni, majd abban elhelyezkedni.

Mindez keveseknek sikerül.

2018. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, akkor rakok egy lottót hátha.
2018. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A legtöbben ugy vannak vele hogy csak teljen le a munkaidő.

Én legszívesebben megszüntetném a rossz munkákat és a munkavégzést sokkal színesebbé tenném.Illetve programokat,kirándulásokat is szerveznék.Eltörölném a 8-9 órás munkaidőt,helyette bevezetném az 5-6 órás munkaidőt.A munkahelyeket is sokkal higiénikusabbá,tisztábbá tenném.

2018. okt. 16. 19:32
 8/12 anonim ***** válasza:
# 7: 5-6 óra munkáért lótúró pénzt kapsz :) egy munkaadónak sem érdeke hogy kevesebbet dolgozz. Én is napi 9 órát vagyok 140-ért. Amióta kitalálták a 8 órás munkarendet mindenki ezt alkalmazza. De inkább többet. Versenyszférában 8,5 óra simán van, mert a szünetet is le kell dolgozni.
2018. okt. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem versenyszférában vagyok, bár nem is közszféra, 2 közötti és természetesen ledolgoztatják az ebédszünetet, sőt, pénteken korábban menős marhaság is van, cserében hétfőtől-péntekig mosott rongy-effekt
2018. okt. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8

Az én életem nem egy kitalált dolog beszerzéséről szól.

2018. okt. 17. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!