Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért tűnik úgy nekem hogy a...

Miért tűnik úgy nekem hogy a felnőttek élete a munkáról szól?

Figyelt kérdés
Vannak olyanok is akik már egyszerűen bele vannak fásulva az életbe.

2018. okt. 16. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én napi 12 órát dolgozok , munka után annyi időm marad hogy elvégezzem az itthoni teendőim és alvás .

Szóval igen , csak a munkáról szól az élet :D

Persze lehet jönni azzal hogy : " lehet keresni lazább helyet " csak akkor albérletben fogsz megrohadni :D


24/F

2018. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%
Undorító egy rabszolgatartó világ ez , de az embereknek ez kell és csinálják is tovább . Amíg 99% tűr mint a birka és az 1% szeretne ezen a téren is változást elérni,de a 99% miatt nem lehet semmilyen változást elérni ,így az az 1%- akik már tennének is valamit ezellen - szenved a 99% miatt. Ez van. Garantálom ha a fizetéseket még lejjebb vinnék mint amennyit nettoban kapunk manapság egy nyolc órás munkáért, még akkor is bemennének dolgozni a sz.r pénzért :D megalkuvó lett az ember , nincs mit tenni. Gyűjtesz valamennyi pénzt és megpróbálsz majd saját kerttel annyi élelmet termelni amennyit megeszel. Ehhez kellene egy farm. Az se kevés pénz. De nem kellene robotolnod 8,10 órában más malmára a felesleges munkahelyeken. . .:)
2018. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!