Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti irodai robotmunkáról...

Ti irodai robotmunkáról váltanátok kasszázásra/árufeltöltésre/szalagmunkára?

Figyelt kérdés

Teljesen bele vagyok fáradva.

De legalább stabil, ülőmunka, nem kell emberekkel foglalkozni, hétfőtől péntekug van és nappal.



Szerintem ki kell bírnom itt. Fel kell pofozzam magam és ki kell bírnom.



Ti váltanátok?


2018. okt. 18. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

a bolti eladói munkakör jó szociopata képző igazából :) .

aki introvertált mint ahogy én is , annak nem való egy bolti eladói munkakör sem. mert ott ismeretlennek adni kell a jópofit is, ha meg bunkó akkor meg vissza kell tartanod magad :D ...jobb az irodai munkakör szerintem is.

Ott nem kötelező a másik munkatárssal beszélned. Koncentrálj a melódra.

és gondolj csak a célodra, a pénzre. meg arra hogy van szabadidőd mellette. egy bolti eladónak nincs annyi szabadideje mint egy irodistának. :)

2018. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kpe válasza:
Én is inkább maradnék az irodai melónál,jelenleg munkanélküli vagyok,nekem elsősorban ilyen könnyű munka lenne jó,mint amit végzel. Nem kell hétvégén,ünnepnap bejárni,nincs éjszakai műszak, a fizetés is normális. Egy ülőmunkánál nem kell megszakadni. Egyetértek a többi válaszolóval is,mert hasonló beállítottságú vagyok. Nem szeretem a sok bunkó embereket. Legyen nyugis munkahely,kevés emberrel,normális fizetéssel.
2018. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!