Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan bírjam ki az utolsó...

Hogyan bírjam ki az utolsó pár hetet, hónapot?

Figyelt kérdés
Fél éve dolgozom egy helyen. Kb 1-2 hónap és megszűnik a munkaköröm. Erről tudtam előre, de elvállaltam, mert megtetszett, jó a fizu is. 3-4 hónapig imádtam, nem volt semmi gond. Alig vártam hogy beérjek. Hétvégente depis voltam, mert nem kellett dolgozni. Közben történtek dolgok. A munkatársam egy idióta. Rosszul végzi a munkát. Emiatt egy kalap alá vesznek minket. Vagyis kezdtek. A nagyobb főnökség hetente lejött, nagyon lekezelően bántak velünk. Olyanok kezdtek dirigálni akik szó szerint senkik és nem csinálnak semmit, csak okoskodnak. 1-2 hónapja apró hülyeségekbe kötnek bele (belém) amikhez semmi közöm. Hiába állok ki magamért, nem ér semmit. Sokan vannak akiket szeretek, egy ideje csak miattuk járok be. De múlt héten betelt a pohár nálam. Áthelyeztek egy olyan helyre ahol nincs fűtés és fel se készítettek. Káosz a köbön. Kb 5 fokban kellett hirtelen melóznom. A sírógörcs kapott el. A felettesem hozzott oda egy pici hősugárzót. Ami amúgy el volt romolva. Azon is csak viccelődött. Meg hogy nincs ott olyan hideg. Mindenféle érvet felhozott poénosan csak hogy ne kelljen meleget csinálni ott. Szerettem a felettesem, emiatt viszont megutáltam. Csalódtam benne. Betelt a pohár nálam. 2 naponta sírok. Kínszenvedés elvégeznem a munkám, amit nagyon szerettem. Van még hátra kb másfél hónap. A főnököm számít rám. De èn már más helyet keresek. Nagyon ki vannak az idegeim. Ti mit tennétek?
2018. okt. 22. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne biztosítják a megfelelõ munkakörülményeket ami szabálysértésnek minõsül, ezért szólj a munkavédelmi felügyelõségnek, legalább jól meg büntetik õket és még kártérítést is kaphatsz.
2018. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed, hogy új helyet keresel.

Számít rád a főnök? Hát tudod, akkor mondd meg neki, hogy te meg számítasz egy működő hősugárzóra, mivel 5 fokban meggémberednek az ujjaid és így dolgozni nem lehet.

De mivel azt kérdezted, mi mit tennénk, hát én egyszer megkérdezném, hogy komolyan azt képzeli-e, hogy másfél hónapig ilyen körülmények között fogok dolgozni? És ha igen a válasz, rögtön otthagynám őket.

2018. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!