Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha penteken kaptam...

Mit tegyek ha penteken kaptam egy sms t a munkakozvetito cegtol de nem vettem eszre?

Figyelt kérdés
Voltam ilyen cegnel tesztet irni hogy felfegyenek gyarba nos eleg nehez volt es sok ugy ereztem szarul sikerult. Na mindegy meg haza se ertem es hivtak azt otthon vettem eszre de nem hivtam vissza mert azt mondtak kikuldik a gyarba a tesztet azok javitsak ki es en gondoltam ezt ilyen gyorsan biztos nem csinaltak meg. Ezert biztos azert hivnak szar lett nem sikerult ezert nem hivtam vissza. Viszont kaptam sms t is amit csak a mai napon vettem eszre mivel mikor lehalkitottam a mobilomat akkor veletlenul lekapcsoltam az ertesiteseket is es nem jelent meg az sms. Ott van az uzik kozt de csak akkor latni ha belepek. Es az volt benne penteken a gyarban is lesz felveteli eljaras hivjam viszza oket. Most mi a szart csinaljak?? Holnap viszzahivjam?? Az az erdekes hogy az sms is akkor jott mikor a hivas es ilyen gyorsan nem kuldhettek el a gyarba azt a tesztet es nem javithattak ki.

2018. okt. 28. 09:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja bocsi csutortokon kaptam az sms t a teszt utan nem sokkal es penteken kellett volna menni.
2018. okt. 28. 09:27
 2/18 anonim ***** válasza:
Szar ügy, ez ugrott. Felhívhatod őket, de ekkor már úgy vannak vele, ha nem kell a meló felvesznek mást. A tesz kijavítása meg csak egy kamu, azokat soha nem nézik át, csak azért töltetik, hogy látszata legyen a dolognak.
2018. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Így jártál, ezt a munkát már elbuktad
2018. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Dehogy buktad, felhívod őket, megmondod, hogy most láttad az smst
2018. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem hogy miért ide írsz, inkább hivnad föl őket akkor mi is okosabbak lennénk mert tudnánk higy hányadán állsz?!

Én inkább megteszem , minthogy azon agysljak egesz életemben hogy mi lett volna ha???

2018. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Na és ugyan ki hiszi azt el, hogy a csütörtökön kapott smst vasárnap vetted eszre? Senki
2018. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De vasarnap van es most lattam az sms t reggel. Csak holnap birom visszahivni.
2018. okt. 28. 09:46
 8/18 A kérdező kommentje:
A fszom se gondolta hogy ha le vannak kapcsolva az ertesitesek akkor az sms se jelenik meg.
2018. okt. 28. 09:47
 9/18 A kérdező kommentje:
Mert ugye lehalkitottam a telot es veletlenul lehuztam az ertesiteseket is, de am en vilageletemben azt hittem az csak facebokra vonatkozik meg ilyenek. Ezt szerintem se fogja senki elhinni
2018. okt. 28. 09:49
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel őket hétfőn, mit veszíthetsz.

De azt el ne mondd, hogy azért nem vetted fel a telefont, mert féltél, hogy jajj mit fognak mondani - ilyent az óvodások csinálnak. Nem is értem, miért mész el állásinterjúra, ha utána nem akarod tudni a végeredményt. (én is épp munkát keresek, és máskor én is van, hogy napokig rá sem nézek a telefonomra, de most még akkor is viszem magammal, ha csak leviszem a szemetet, hátha pont akkor hívnak)

2018. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!