Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van, aki 21-22-23<...

Más is van, aki 21-22-23< évesen nem talál semmi munkát?

Figyelt kérdés

Én ebben a helyzetben vagyok és teljesen elkeserít.


Ingyenélőnek tartom magam, és mindennap egyforma. Nem bírom. :(


Igaz nekem csak érettségim van, de vendéglátás szakközepet végeztem.


Nálatok mi a helyzet?


2018. okt. 28. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj de évek óta munkaerőhiány van szinte majdnem minden területen, és oké vannak olyan országrészek ahol ez a veszély annyira nem áll fenn, de onnan is inkább ide jönnek a magyarok több pénzért dolgozni, és szállásra költöznek. Szóval nem értem miért nem találsz munkát, ha nyilván úgy állsz hozzá "hogy majd meglátom" meg társai akkor nem is vesznek fel, mert ezzel érzik hogy nem leszel hosszútávú befektetés nekik.

Gyárakba, meg eladói munkakörökbe biztos eltudnál helyezkedni mert van érettségid, könnyebben beiskoláztatható vagy.

Vagy menj oda ahol több lehetőség van, sokan adnak szállást is, én kiírtam egy évig, más is kifogja.

2018. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

"Igaz nekem csak érettségim van"... :)

Én csak egy ügyes talpraesett szakmunkás vagyok,de tengernyi a munkám,ha nem kellene éjjel aludni,napi 24 óra munkám is lehetne.

Vannak hiányszakmák,gyakorolj és valahová illeszkedj be.

Mondjuk kezdj el kőműves mellett segédmunkát,ha nincs komolyabb.

2018. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Már vártam mikor jönnek a nem akarok dolgozni válaszok. Tudjátok nem nagyin érdekelnek az ilyen provokatív hozzászólások. Miért? Azért, mert sok helyen voltam már a környéken, meg messzebb is, vagy adtam be önéletrajzot. És semmi, még csak meg se keresnek, pedig van munkatapasztalatom.


Szóval lehet jönni azzal, hogy munkaerőhiány van, csak én ezt nem veszem be. Ha lenne, akkor felvettek volna egy csomó helyre. Igazából a munkáltatók köcsög, ezt már megfigyeltem.


Én meg ebbe belefáradtam, hogy mégcsak meg se keresnek, vissza se írnak. Holott akarok dolgozni.

2018. okt. 28. 17:09
 4/12 anonim ***** válasza:

En sebtaláltam sokáig melót, ugyan így éreztem, nagyon kellemetlen, a végén már tiszta ideges és hosztis voltam. Nőként folyton lepattintottak, mert úgyis szülni fogok... Vagy azért mert nem volt gyakorlatom. De basszus, hogyan legyen, ha nem tudok elhelyezkedni???

Aztán nagy nehezen lett. Azóta is ott melózom. De váltáson gondolkodok. Most már letettem az asztalra eremdényeket, nem mondhatja senki, hogy nincs. Most majd megint az jön elő, hogy szülni fogok.

De már erre is meg van a válaszom:

"Lezbi vagyok és elkötettem magam...."

-_-

2018. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha munkaerőhiány van, akkor miért nem vesznek fel???
2018. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én se találok munkahelyet.Pedig bármit megcsinálnék.

22/F

2018. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az utobbi 15 evben kb 2 honapot voltam munkanelkuli, es fel evet dolgoztam a szakmamban a suli elvegzese utan.

Tenyleg semmit nem talasz vagy nem talalsz olyat amit meg is csinalnal?

2018. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Nekem sincs munkám már fél éve, de annyira élvezem így az életet, hogy legalább egy évig még így maradok.
2018. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Semmit se találok.


Meg mondom az esetek 99%-ban még vissza se jeleznek. Akár interneten, akár személyesen adok életrajzot.


Game over nekem.

2018. okt. 28. 18:47
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ingyenélőnek tartom magam, és mindennap egyforma. Nem bírom. :("


Szóval felmerül a kérdés, hogy miért nem csinálsz valamit?

Ha dolgozol, akkor nem lesz minden nap ugyanolyan?

Egyébként szeretsz dolgozni?

2018. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!