Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van, aki 21-22-23<...

Más is van, aki 21-22-23< évesen nem talál semmi munkát?

Figyelt kérdés

Én ebben a helyzetben vagyok és teljesen elkeserít.


Ingyenélőnek tartom magam, és mindennap egyforma. Nem bírom. :(


Igaz nekem csak érettségim van, de vendéglátás szakközepet végeztem.


Nálatok mi a helyzet?


2018. okt. 28. 16:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nyilván a szűleid segítenek igy soha nem fogod meg tudni mennyit érsz.De tényleg zavar írd le merre fele laksz biztos tudnak segíteni.Elég nagy az esélye hogy, önéletrajzot mer a hr nem foglalkozik vele mert 99% 1% hívtak vissza másra nem tudok gondolni.
2018. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ez nagyon furcsa, mert vendéglátásban óriási a munkaerőhiány, nem találnak egyszerű pincéreket meg konyhai kisegítőket, mert mindenki Ausztriában/külföldön dolgozik már. legalábbis egyfolytában ezzel sírják tele a sajtót. Ahogy én tapasztalom, úgy igaz is. több helyen láttam hirdetést kiragasztva, pizzafutárokat is sokan keresnek, ami még egyszerű/képzést nem igénylő munka.


én 2 hét alatt találtam munkát, ami még tetszik is (nem gyári szalag mellett rohadás) megyeszékhelyen (kaposvár)



26f

2018. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!