Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én vagyok ilyen kakukktoj...

Csak én vagyok ilyen kakukktojás, hogy nem tudok munka mellett tartalmas életet élni, ezért kapcsolatom sincs? N

Figyelt kérdés
Rájöttem hogy nem vagyok boldog.Igaz csak 8 órát dolgozok,de kiveszi az összes energiámat(sok km-t megyek egy nap),plusz 3 műszakban dolgozok.Ha kivonom az elindulástól számított időt a hazaérkezésig pedig helyben van,meg hozzáveszem az alvást,olyan 4-5 órám van amit értelmesen kellene eltöltenem.Ebből 1 óra a kutyám,aztán kaját is kell csinálnom,mindig van valami házimunka is.A végén annyira fáradt vagyok,hogy semmi kedvem semmihez,kicsit netezek vagy nézek egy filmet amin elalszok.Mindig mindenki azt kérdezi miért vagyok fáradt.Egyszerűen elfáradok és kész,csak én vagyok ilyen ? Várom a szabadnapomat,de az is elmegy egy szempillantás alatt,és ismét nem csináltam semmit.Kapcsolatot nem tudok fenntartani.Próbálkoztam csak szexkapcsolattal,de már az is idegesített a végén,hogy olyan időpontot tudjak mondani,amikor van is kedvem,meg fittebb is vagyok.Exemmel is próbálkoztam,de a 3 műszakom miatt eltérő az életritmusunk,nem tudok rá időt szakítani hogy mindkettőnknek jó legyen.Lassan azt érzem nem is passzol hozzám senki,képtelen vagyok kivitelezni egy kapcsolatot.Sokszor szükségem van arra is hogy egyedül legyek nyugalomban.Nem tudom mit csináljak,vagy min változtassak.Sokszor nincs is jókedvem,mert mindig a pénzen filózok,hogy spóroljak,hogyan jövök ki egy hónapban.Szakmámban nem helyezkedek el,mert keveset fizet,egy műszakban ha dolgoznék,úgy meg nem tudnék megélni.Lassan 2 éve ebben az állapotban vagyok,kezdem elveszíteni az életkedvemet.
2018. okt. 30. 05:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én csak egy műszakban dolgozok, de én is pontosan ugyanígy érzek. Kéne is valaki meg nem is. Jó lenne valaki magának való mint én, ha együtt vagyunk is jó meg ha nem is :D
2018. okt. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül.
2018. okt. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van. 😐 F
2018. okt. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan járnak hasonló cipőben.
2018. okt. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%

Ez csak hiszti.

Ez szimplán a könnyű út az élethez: külső tényezőket okolni a saját boldogtalanságod miatt.

2018. okt. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ez nem hiszti,ezek tények.Sokáig szedtem különféle vitaminokat,sokat nem dobtak rajtam,abba is hagytam.Nem emlékszem mostanában olyanra,hogy frissen üdén indultam volna el dolgozni.Munkámon annyira ez nem látszik,mert jól teljesítek,ritkán nem,de ezzel oda minden erőm,utána már nem marad.Hiába tervezek el valamit sokszor,nincs kedvem megcsinálni,csak halogatom a dolgokat.
2018. okt. 30. 06:55
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

3 műszak az egyik legrosszabb beosztás ami létezik, még az állandó délelőttös is jobb, de az kb kiváltság, ahhoz olyan pozíció kell...

Én 4 műszakban dolgozom két nap 12 órát, utána kettő itthon, tudom a kis dolgaimat intézni ha kell valami, ha 1 szabadnapot veszek ki akkor rögtön 3 szabad.

2018. okt. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

"Hiába tervezek el valamit sokszor,nincs kedvem megcsinálni,csak halogatom a dolgokat."

De, PONTOSAN ez a hiszti.

Hogy valójában semmilyen akadálya nincs annak, hogy csinálj dolgokat, de neked nincs kedved, mert kényelmesebb elnyúlni a kanapén.

Ezen senki nem fog se segíteni, se változtatni, ha Te magad nem.

2018. okt. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
Igaza van az 57%-osnak. Más ugyanígy él, csak még gyereke is van. Akinek nem tetszik, az változtat.
2018. okt. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%

Szereted a munkádat amúgy?

Ugyan én csak diákmunkázom még, de észrevettem, hogy hiába dolgoztam havi 120 órát egy ruhaboltban, ahol napi 10 óra a munkaidő, és egész nap állsz, jössz-mész, mégis sokkal jobbkedvű, aktívabb voltam a szabadidőmben, mint most, amikor 8 órát csak ülök a gép előtt.

2018. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!