Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyenek az emberek?...

Miért ilyenek az emberek? Miért érdekli őket ennyire a másik ember élete?

Figyelt kérdés

A kollégáim ma beszóltak, hogy le vagyok maradva hozzájuk képest. (26 éves vagyok) Mert ők ilyen korban már férjhez mentek meg gyereket szültek vagy terhesek voltak.

Nekem se férjem nincs (barátom se jelenleg) gyereket sem tervezek még pár évig. Miért jó nekik az én életemben turkálni? Nők között dolgozom (irodai meló) de ők idősebbek tőlem negyvenesek meg van pár harminc éves is.


26/N


2018. okt. 16. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Jesszus.



Nekem 31 éves kolléganőm idén esküdött, most költöznek a saját lakásba, vesznek autót és jövőre akarnak gyereket.

Másik kollégám 45 évesen egy 12 és egy 10 éves gyermek szülője.


Mivel is vagyunk elkésve? ;)



26/N

2018. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szomszéd kertje mindig zöldebb.
2018. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hagyjad már!

Irigyek, mert fiatal vagy.

Sz.ard le!

2018. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 he84 ***** válasza:
Egyszerűen ne foglalkozz velük. Sajnos vannak ilyen emberek, akik szeretnek beleszólni mások életébe, azt hiszik hogy csak az úgy jó igazán, ahogy ők élnek. Ne foglalkozz velük, ne mesélj nekik semmit az életedről. Úgy élsz, ahogy te akarsz, nem mások elvárása szerint, na meg ez nem verseny. Ha legközelebb téma lesz részükről ez ismét, akkor mondd meg nekik, hogy nem akarsz erről beszélni, rosszul esett neked, hogy megpróbáltak beleszólni és hogy ez a te életed, nem mások szerint fogsz élni és ezzel lezárod a témát. Ha nem értik meg, ne folytasd és ne beszélj velük tovább, ugyanezt legközelebb is, azután is nem beszélni velük stb.
2018. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Túlzás nélkül mindenhol ez történik.
2018. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Irigyek rád mert sivár életük van. Annak idején engem is folyton piszkáltak, még azután is, hogy férjhez mentem, mert nem volt gyerek. Próbáld meg nem törődni velük, tudom, könnyű mondani, nekem is rohadt kellemetlen volt.
2018. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Én ezt hatványozottan kapom, mert egy tizessel idősebb vagyok nálad. Már jó megszoktam a "mikor lesz pasid, szülsz-e még, le vagy maradva, húzzál bele" kérdéseket, megjegyzéseket, immunis vagyok rá és elviccelődöm a témát, úgy sem érdekli őket igazán, csak nincs jobb témájuk azt vettem észre. Nem a boldogságod érdekli őket, hanem a "hír", a történés, azt pedig végképp nem tudják elképzelnisokan sokan, hogy amíg az ember nem talál (megfelelő) párra, addig is van élete.
2018. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Ezt egyébként általában azok a nők csinálják, akik ro.hadt boldogtalanok, sivár életük van, sose lesz már jobb, sz.ar a szex a férjjel, a férjük meg...

Sza.rd le!

2018. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer mondtam azt, mikor megkérdezték, hogy mit csináltam hétvégén -mindenki főzött, mosott, takarított-, hogy "Dugtunk, egész hétvégén!".

Nagyon elkussoltak.

2018. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

"Mert ők ilyen korban már férjhez mentek meg gyereket szültek vagy terhesek voltak."


Az egy teljesen más világ volt. Ma már egy nő képes önmaga úra lenni, nincs szüksége támaszra.


A mai nők egy jó része karriert épít, csak utána családot. Persze a nyolc oszályos nők inkább gyerekeket szülnek, elég korán, egy férfi szárnyai alatt élnek.


Szólval igen, le lennél maradva, de már 2018-at írunk, s nem 1982-84-et.

2018. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!