Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy multinál jobb, ha az új...

Egy multinál jobb, ha az új beosztott sok ember előtt veszi a hívásait a tréningen, hogy betanuljon?

Figyelt kérdés

A feladatom hívásokat venni és a hívók kérdéseire válaszolni illetve kimenő hívásokat indítani volt (nem közvélemény kutatás vagy termék reklámozása/eladása volt :D ).


1. nap elmondták a tudnivalókat, 2. nap második felétől pedig élesbe kellett kimenő hívásokat csinálnunk a trénernek a fiókjából; tehát nem a trénert hívogatva végeztünk teszt hívást, hanem rendesen dolgoztunk, csak a tréner figyelt közben (mivel nem volt plusz headset, ezért csak azt hallotta, amit én mondunk, a vonal tulsó oldalát nem).


Ami gond volt, hogy 4 másik ember is, amitől egész héten még idegesebb voltam.


Azt mondták, ez a legjobb módszer, mert, ha bekerülök az egylégterű irodába, úgyis mindenki hallani fogja minden szavamat.


Az utána levő munkahelyen (kb két-három évvel ezelőtt) ugyanígy hívást kellett vennem és az első időszakban akkor is mindenki előtt kellett gyakorolnom a betanulás alatt (akkor 10 ember kb), de akkor a tréner hívott fel minket tesztből - viszont így is zavart, hogy mindenki figyel és nagyon ideges voltam alatta. Ugyanez volt az indokuk, amikor látták, mennyire izgulok; az egylégterű irodában sokkal többen fogják hallani, hogy miket mondok a telefonban.


Nálatok is így volt a betanulás vagy Nálatok volt arra lehetőség, hogy az első, teszt hívások felvétele csak köztetek és a tréner között vagy esetleg max egy régebb óta ott dolgozó harmadik fél között menjen le?



2018. okt. 19. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előző munkahelyemen volt plusz headset.

Betanulás után először én hallgattam be a régi kollégánál, aztán ő beszélt, de én gépeltem az adatokat, aztán ő hallgatott és én csináltam mindent. Ez az egyterű irodában volt, de hát a kutya nem azt hallgatta, én mit csinálok, volt saját melójuk. Ha mindenki kussban van, és engem bámul, na attól engem is leverne a víz.

2018. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
(Azt még had tegyem hozzá, ami eszembe jutott, hogy a tréning után amikor az irodában ott voltak sokan és egyedül vettem a hívásokat, anélkül hogy bámultak volna akkor már nem voltam ideges.)
2018. okt. 19. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a normális.

Minek kellene elvonulni privát szobába?

Hogy még több energiát feketessenek beléd, mire kiderül, hogy alkalmatlan vagy esetleg nagy csapatban dolgozni?

Ez egy munkahely, nem az általános iskola, mindenki végzi a dolgát, nem azon rugózik, neked hogy megy a telefonálás

2018. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthető volt második válaszoló - az emberek néma xsödben figyelik a betanulót, mivel ők is tanulnak éppen be és nem a munkahelyi régebb óta ott dolgpzó emberek a figyelők, akik el vannak foglalva a dolgukkal.
2018. nov. 18. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!