Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyet mondhat egy főnök?

Ilyet mondhat egy főnök?

Figyelt kérdés
Szükségem van egy dologra a munkámhoz. A főnököm ezt tudja is. Azt mondta kérjem szépen mi kell és hozni fog.
2018. okt. 22. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi kell a munkádhoz?
2018. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Igen; lehet nem vetted észre, de tudsz olyan hanglejtéssel beszélni, ami nem mindig adekvált és olyan szavakat elhagyni, amik az illemet ölik ki a modorodból. Mosolyogj a megjegyzésre, mond kuncogva "légy szíves" és engedd el. <3
2018. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondja azt hogy nem kapod meg és dolgozz azall ami van?
2018. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2-es! Semmit nem mondtam, semmit nem kértem tőle. Hiányzik valami. Mondta hozni fog, csak előtte kérjem szépen tőle.
2018. okt. 22. 21:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Poén volt; Mond nevetve ilyenkor, hogy szépen kéred és ennyi. Nekem is olyan a humorom hogy nem érti senki a poént, le kéne szoknom róla. Itt is ez volt. Főnök poénnak szánta, Te komolyan veszed. <3
2018. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem kérted? Vagy emellé még kacsingatott is és lehúzta a sliccét? Vagy mi a beugratás ebben, mert nem értem.
2018. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A stílus ahogy mondta. Az nem tetszett. Nekem nem vicces hogy kérnem kell valamit amit neki kell biztosítania.
2018. okt. 22. 21:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Hatos, a kérdező baja, hogy "majd, ha SZÉPEN kéri".Humoros kedvében lehetett, de van, hogy amit poénnak szánunk az másnak nem az. Ez a beosztottnak olyan lehet mint amikor a nagy gyerek kínozza a kicsiket és kuabálja, hogy "Mond, hogy bácsi!"
2018. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem. majd ha szépen kéri, akkor dolgozok sf
2018. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ember az ember közt alap, hogy szépen beszélek a másikkal.


Lehet te is olyan vagy, mint az emberek zöme "az a feladata" hogy biztosítsa...

Neked alkalmazottnak pedig az a feladatod szólj, ha valami kell s megkapod vagy sem, de te megtetted a lépést.


Mivel nem szólaltál fel ez ügyben innentől mindkettőtök hibája, de első sorban azé akinél pl elfogy az alapanyag /tinta stb...s nem jelezte ezt feljebb.


A tiszteletet pedig mindenki kérheti, ahogy ő is hogy kérd szépen s megkapod.


A pár éves gyerekeket is meg kellene tanítani a szülőknek erre. Manapság csak követelnek s elvárják a seggük alá a dolgokat.


Ez a baj sok esetben. Ilyen világot élünk.

2018. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!