Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy kollégám, nő aki...

Van egy kollégám, nő aki mindenkivel bunkó és lenéz mindenkit. Meg nem segít senkinek sem ha megkérik rá. De hogy lehet valaki ennyire szemét?

Figyelt kérdés
Tegnap olyan rosszul lettem hogy nem bírtam kimenni a mosdóba sem leestem a földre de nem segített volna mint aki észre sem vett. Utána meg nevetett.
2018. nov. 1. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok frusztrált sfej van a munkahelyen, akinek otthon hallgass a neve, ott éli ki magát, és bántja azt, aki gyengébbnek mutatja magát. Állj ki magadért, és emeld fel a hangod, mert ha a fejedre nő, akkor a jóisten se vakarja le rólad, és a pszichiátrián kötsz ki. :(
2018. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aminap volt egy kérdező itt, aki arra volt kíváncsi, hogy, mivel a kollégák gorombák voltak vele, mi lenne, ha gonosz lenne. Nem lehet, hogy a csajjal is ez van vagy bántalmazták régen otthon és a rossz természete csupán önvédelem?
2018. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!