Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkáltatóknak miért éri...

A munkáltatóknak miért éri meg ilyen kis huszonéves lányokat alkalmazni HR-esnek? Kinek jó ez?

Figyelt kérdés
Kinek jó ez hogy ilyen ösztönlényeket alkalmaznak mindenhol akik a nekik nem tetszö férfiakat nem is hajlandóak felvenni, pedig alkalmasak a munkára még jobban mint más!! Ezzel a munkáltató is csak rosszul jár elesik azoktól az emberektöl akik TÉNYLEG AKARNAK DOLGOZNI. mért nem tesznek be oda érett embereket akiket nem az ösztöneik irányitanak hanem képesek normális döntéseket hozni?? Vagy ezek a kislányok beszpták oda magukat?? vagy anyuci apuci rakta be oda ezeket?? valaki magyarázza már el hol ebben a logika, kinek éri ez meg???

2018. nov. 1. 20:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%
Mi van, nem vettek fel? Ne haragudj, de borzasztó gyerekesnek tűnsz a kirohanásod alapján. Érdekes módon én még egyáltalán nem tapasztaltam ilyet, pedig nem tartom magam kifejezetten jóképűnek, szóval kötve hiszem, hogy valaha is a külsőm alapján kaptam volna munkát.
2018. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
65%

Ez az idióta kb. havonta felteszi ezt a kérdést..ugyanaz a stílus is. Aztán a többi frusztrált ember meg jön szidni a nőket.

Nekem sincsen most normális munkám btw, de erről nem a hr-es "csajok" tehetnek.

2018. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
83%
"Valóban baromság ezeket a "nőket" alkalmazni, mert valóban jó munkaerőket is simán elhajtanak pusztán azért, mert nem szimpik nekik akármiért... Elfelejtik ezek a csajok, hogy ott NEM randin vannak!" Te meg kétlem, hogy valaha is jelentkeztél munkára, mert ez kb. óvodás szint.
2018. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, azért van ebben igazság.
2018. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
Munkaügyis bombanős kérdezőnek sikerült egy kérdésben szapulni a munkahelyet és a nőket. Fejlődés. 😂
2018. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
26%
Biztos, mert jól terpesztenek, illetve cummantanak. A magadfajta szerint ugyebár a HR-esek mind így szerzik a munkájukat. :O
2018. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%
Te is úgy szpod be magad az állásokra? Vagy popsiba raknak? Mert különben nem tudom, honnan szedsz ilyeneket.
2018. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
64%
17: Rendre olvasok ilyen feltevéseket. Onnan szedem. De láthatod, hogy én sem értek egyet.
2018. nov. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%
Én a kérdezőnek írtam ezt.
2018. nov. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
34%
Volt egy HRes kolléganőm, 22nek néz ki, 34 éves....
2018. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!