Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak nekem bunkó az ilyen...

Csak nekem bunkó az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Reggel köszön a főnököm. De mikor megyek haza sokszor nem. Vagy csak valami halk hellóval elintézi. Mikor elmegy és már nem jön vissza akkor sem köszön el, csak elmondja hova megy. Ha írok neki sms-t (munka miatt) nem válaszol. Múltkor megkért írjak neki ha lesz valami, írtam is és jó utat kívántam neki (távol volt, munkaügyben). Jó a kapcsolat köztünk. De egyre kiábrándítóbbak ezek a dolgai.
2018. nov. 4. 07:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

7: "...de abszolút nem érdekli egyiket sem,hogy a kollegája hogyan él a munkahelyen kívül."


Ezt komolyan mondod? Te nagyon szerencsés lehetsz, ha még egyik helyen sem tapasztaltad ezt. Nekem pont ebből lett elegem otthon, jelentős részben ezért jöttem inkább külföldre.

2018. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

Én is szeretem a munkámat,viszonylag kevesen vagyunk.Eleinte én is azt hittem,hogy milyen jó családias minden,aztán a hosszú évek alatt rájöttem,hogy ez csak látszat összetartás.Azt nem mondom hogy nem vagyunk el viszonylag normálisan,de nálunk (is) megy a pletyka,az irigység,a másik háta mögötti kibeszélés,stb.Nekem van másod állásom,rengeteg pluszmunkám,én nem foglalkozom azzal,hogy a kollégáim miként élnek a munkahelyen kívül,és hogy őszinte legyek nem is érdekel,hogy melyikük hogy van,mert őket sem érdekli,hogy én hogy vagyok.Élettapasztalatból lettem ilyen érzéketlen az élet során,minden jóért csak a rosszat kaptam viszonzásul,én utálom a jópofizást,de ez már az én történetem.

A főnök köszönésére visszatérve,én csak azt tudom írni,hogy számodra az életben ez legyen csak a legrosszabbul eső dolog,ha ez téged zavar,hogy hazafele nem köszön,akkor örülj annak,hogy te köszöntél,ezért nem te vagy a bunkó.

2018. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12: Ha megy a pletyka, az irígység, meg a kibeszélés, akkor máris semmis az az állítás, hogy nem érdekli őket, hogy él a másik.
2018. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen,igazad van :)

Inkább úgy fogalmaznék akkor,hogy jó értelemben nem érdekli őket,tehát nem tiszta szívből és jóindulatból érdekli őket a másik,hanem piszkálódásból, meg remélhető kárörömből.

Egy két kivétel azért nálunk is van,de nagyrészt mindig az megy,hogy a másik milyen hülye.

2018. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Már irtam korábban is. Hozzá tenném, ezentúl köszönj ugyanúgy mint eddig, de ne írj neki, ha fontos akkor sem. Utólag rákérdez, mond neki úgy érzed eddig mikor írtál, nem lehetett érdekes, mert nem kaptál rá választ. Kíváncsi lennék erre mit válaszolna.
2018. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Túlgondolod. Amúgy ez zseniális taktika a főnököktől, ezzel az a céljuk, hogy munkaidőn kívül is rájuk és a munkára gondoljunk.
2018. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kollégám, aki állandóan ki van akadva azon, hogy a főnöke nem mindig köszön. Őszintén nem foglalkozom ilyen dolgokkal, ameddig hagynak dolgozni.
2019. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!