Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek melyik munkahelyen...

Szerintetek melyik munkahelyen tolerálnák azt, hogy elég elvarázsolt vagyok?

Figyelt kérdés

Most küldtek el próbaidő után, azzal az indokkal, hogy elég lassú meg szétszórt vagyok, és ezt tudom is magamról, tényleg sokszor elfelejtek dolgokat vagy összekeverek, túlságosan elmerülok a gondolataimban, pepecselek, elejtek dolgokat.


Minden álláshirdetésnel olyan embert keresnek, aki pörgős, precíz, képes egyszerre több dologra is odafigyelni, nagyon ritkán hibázik, feltalálja magát. Én viszont elég bénának és ügyetlennek érzem magamat sokszor.


Szerintetek mit kellene dolgoznom, ahol nem lenne hátrány a jellemem? ( A kereskedelem nem jött be.)


22N


2018. okt. 30. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
közmunka, utcaseprés
2018. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
"elmerülok a gondolataimban, pepecselek, elejtek dolgokat". Talán inkább megpróbálhatnád megerőltetni magadat és dolgozni, egyik munka se szól arról, hogy álmodozol egész nap. A munoa az munka. Ha nem tetszik, lehetsz portás.
2018. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Elsődleges szempont, hogy olyat találj, ahol megbecsülnek, jól érzed magad, szìvesen mèsz be dolgozni. Ha már szereted csinálni a tevèkenységedet, akkor az a munkádon is látszódni fog, emellett a cég fejlődéséhez is hozzá tudsz járulni.
2018. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én egész nap dolgoztam megállás nélkül, meg csináltam, amiket mondtam nekem, szóval ezt nem kell lustaságnak érteni.
2018. okt. 30. 20:39
 5/13 anonim ***** válasza:
13%

Belejössz majd sztem.

Ne tekintsd magad "elvarázsoltnak", mert önbeteljesítő jóslat.

2018. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

A gyorséttermeket pl nem ajánlom, mert ott kell a pörgés, ott, ha kényelmes tempóban dolgozol és néha megengedsz egy 5 percet "agyleállást", nem csak a főnök, de minden kolléga izélgetni fog.


Valami irodai munkát ajánlok, ha tudsz nyelveket, pl telefonos ügyintézőként el tudsz helyezkedni. Persze nem egész napos lazsa az egész, de, ha épp nem egymás után jön be 80 hívás egy nap, akkor belefér, hogy lassabban kezelsz le egy hívást, két hívás között pepecselgetsz, elkalandozol agyban, stb.

2018. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
hatos voltam, még azt had tegyem hozzá, hogy tudom, hogy nem lustaság, mert én is "elvarázsolt" vagyok. :)
2018. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2018. okt. 31. 08:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
6-tal értek egyet. barátnőm is ilyen elvarázsolt típus, és pont ilyen telefonos-titkári-recepciós munkája van. nagyon illik hozzá :)
2018. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen típus vagyok, és a kereskedelemben én sem húztam tovább 3 napnál.
2018. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!