Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen kérdések állásinterjún?...

Ilyen kérdések állásinterjún? Ez valami vicc?

Figyelt kérdés
Gondoltam keresek valami részmunkaidős állást. Találtam i egy árufeltöltőit. Ma voltam állásinterjún és kitöltettek velem egy tesztet. Egy ismeretlenes egyenleteket kelletett megoldani és fejbe százalékot számolni+még földrajzhoz kapcsolódó kérdések is voltak :D Ez most valami vicc? :D Oké,nem nehéz de akkoris én mondjuk full kettes voltam matekból.Srác aki kiadta a papírokat megkérdeztem arról,hogy miez? Annyit mondott ,hogy ez nem számít ezzel csak felmérjük a tudást. Akik velem voltak idősebb anyukák is értetlenül ültek a lap felett. Lehet,hogy ez már igy megy mióta de szerintem ez akkoris egy nagy vicc :D

2018. nov. 6. 17:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel azt nézik, hogy azért egy alap értelmi szint meglegyen. Gondolom én...
2018. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Oh :O

Nem az Ikeában voltál véletlenül? Arról írták egyszer, hogy érdekes állásinterjúik vannak.

2018. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Hát én mondjuk nem azzal derítem ki valaki értelmi szintjét,hogy egyenleteket számoltatok ki vele :D
2018. nov. 6. 17:27
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Mivel ilyen állásra rengetegen jelentkeznek, kell egy első szűrő, ami alapján kiszórnak pár embert. Ne vedd a szívedre.Még mindig jobb, mint "pofára" kiszórni.
2018. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező, az egyeletlenek általános iskolás anyag. A százalék úgyszintén. Ha ennyi nem megy, szerinted alkalmas vagy bárminemű munkára? Ezek a feladatok annyit mérnek, hogy tudsz-e minimálisan gondolkodni és megy-e a négy alapművelet. Ezek szerint nem.
2018. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Mikor én régen voltam állásinterjún a főnök kérdezgetett az életemről majd később közölte,hogy holnap kezdhetek. Nem veszem a szivemre de ez akkoris mi? :D
2018. nov. 6. 17:30
 7/30 A kérdező kommentje:
# 5/6 Ajánlom újra elolvasni a kérdés alatt lévő pár sort. Köszi!
2018. nov. 6. 17:32
 8/30 anonim ***** válasza:
83%

A zsemlemorzsát hatosával csomagolják. A polcon összesen 32 zacskó zsemlemorzsának van hely, de van még kint 7 zacskó. Hány nagy csomagot kell kihoznod a raktárból?

Ugye-ugye?

2018. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Józan paraszti ész teljes hiánya. Jó szűrő akkor.
2018. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
53%
Igy kellene minden munkahelyen!!!
2018. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!