Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az ajándékoz...

Mi a véleményetek az ajándékozás idejéről?

Figyelt kérdés
A kollégámnak most lesz a nyugdíjas búcsúztatója az egyik étteremben.Az ajándék átadását a desszert ( a torta is meglepetés lesz) előttre terveztem, de valaki azt szeretné, hogy rögtön adjuk át neki, ahogy odaérünk.

#Ajándékozás ideje
2018. nov. 9. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha sok ajándék lesz, szerintem is jobb az elején. Amikor még senki nem ivott, vagy lakott jól annyira, hogy mozdulni sem tud.

Ha egy ajándék lesz esetleg közösen, akkor szinte mindegy szerintem, mert egy dologra könnyű figyelni.

2018. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy.
2018. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elején még mindenki figyel meg a "csapattal van", meg józan; akkor érdemes átadni az ajándékot. Később már az egyik kint láncdohányozik, a másik sunyiban lelépett haza, a harmadik hullarészeg, a többiek klikkekben beszélgetnek, stb.
2018. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi amúgy egy céges Karácsonyi rendezvény végén félrevonulva ajándékoztunk annak akit húztunk Mikulásra és nem volt kellemes, hogy már dobbantottam volna haza, de nem mehettem, mert meg kellett várnom az ajándékozást.
2018. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!