Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki nem "csókos", nincs...

Ha valaki nem "csókos", nincs ismerőse, aki egy jobb helyre "benyomja", annak marad a rabszolgamunka a társadalom peremén?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy még egy áruházi melóhoz is valaki ismerősének kell lenni ahhoz, hogy szóba álljanak az illetővel. Akinek nincs ilyen ismerőse, aki ebben tudna neki segíteni, az jobb munkáról ne is álmodjon?

2018. nov. 10. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát, nekem jó munkahelyem van és nem volt ott semmi ismerősöm.
2018. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Vagy elkezdesz tanulni, és fejleszteni magad. Ez is opció, persze nyafogni könnyebb.
2018. nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Hagyjátok már rá Balázskát!
2018. nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlenül. Nekem sikerült protekció nélkül egészen jól fizető irodai munkát találnom. Hozzáteszem, kövér, nem túl szép nő vagyok, így az sem játszik, hogy biodíszletnek meg szabadidős k...nak vettek volna fel. Mondjuk hozzátartozik, hogy szorgalmasan és jól tanultam suliban és egyetemen is, és majdnem anyanyelvi szinten beszélek angolul.
2018. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
75%

igazad is van meg nincs is. 40 elmúltam 1000 helyem volt már és soha sehova se azért vettek fel mert ismertem valakit. sehol se volt kapcsolatom.

de az összes heylem egy trágyaszar volt, vagyis igazad van normális helyre esélytelen bejutni "csak úgy" az utcáról.


pl mostani helyemen a végzettségem alapjn bőven lehetnék jobb poziban is, de esélyem sincs mert azokban a székekben azok ülnek akiknek jó keresztapjuk volt.

A közvetlen felettesemnek még érettségije sincs mégis felettes 8 elemivel. De hogy hogy mikor elvileg diploma nélkül oda fel se vehetnék? Hát hogy. Jó farkat szopott biztos.

2018. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos így van. Nagyon elszomorít engem :( Éppen állást keresek én is.
2018. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon vigyázni kell azokkal a kérdésekkel, amelyek voltaképp az életről és a magyar valóságról szólnak, mert kérdező rögtön "balázska" lesz és/vagy jönnek a tökéletes emberek (amilyen az ismerősi körömben pl kb nincs is), akiknek pokol gyerekkoruk volt, nagybetegek, évekig 3 órákat aludtak és most szárnyal az életük,mindenki h.lye, nyomorék akinek ez nem megy.


Egyébként egyetértek. Én jogsival, 3 végzettséggel, TDK-val, önkénteskedéssel nem tartok sehol sem. Angolozni is szoktam természetesen.

Ezen az oldalon hisztisnek számítok, aki nem hajlandó képezni magát, nem tesz maáért semmit, csak picsog.



26/L

2018. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó válaszoló! Én otdk - val és tudományos tagsággal sem kellek sehova. Szolnokon élek sajnos! Ha nem lenne ilyen kicsi a gyerek azonnal mennek, mert kibírhatatlan sokszor ami itt van. A párom sem egy empátia mintapeldany. Szóval aki Szolnokra akar költözni tegyen le róla. Itt csak a csokosnak van munkája, de az irodai.
2018. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!