Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a fontosabb? A karrier...

Melyik a fontosabb? A karrier és a pénz vagy az, hogy szeressük amit csinálunk, akár kevés pénzért is?

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 16:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy szeressük, amit csinálunk. Láttam már pár embert, aki valóban szerette végezni azt, amit ténykedett, igaz, hogy volt, aki munkamániássá vált tőle, de mégis megérte számára, mert sikerei voltak és megélt belőle, pedig nem dubai fizetése volt.
2018. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Valakinek nincs választása, mert gyerekei vannak és felesége, szorult helyzetbe kerülnek, annak persze, hogy mindegy, hogy mit csinál, csak kapjon érte fizetést. Azonban, ha egyedül vagy, akkor inkább arra érdemes törekedni, hogy szeresd, amit csinálsz, aztán ha elég jó vagy benne úgyis feljebb tudsz benne lépni, és sikereket fogsz benne elérni, lesz motivációd és sikeres ember leszel, így jöhetnek a gyerekek, a feleség, stb.
2018. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő.


Ismerek olyat is aki azért hajtsa magát, hogy minnél több jövedelme legyen és ő ennek örül, de szó szerint. Van aki pedig imádja amit csinál és ha nem keresi magár szarrá az se zavarja.


De lényegében a 2 ben az a közös, hogy azt csinálják ami véglegesen örömet okoz nekik. Legyen az több vagy kevesebbért.

2018. nov. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha lenne legednő pénzem, meglennék karrier és nagy kihívásos megfelelés nélkül is. Van annyi hobbim, hogyha teszem fel olyan lenne az életem, hogy nem kell dolgozni és gazdag vagyok, benne lennék. ;)
2023. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!